renocar_unor

Vlastník Marťas33
Vloženo 23.11.2018
Aktualizováno 13.3.2024

BMW K 1200 lt
Byla to taková chudinka za slušné peníze.

Motorka koupena od soukromá osoba

První dojmy - Tento typ motocyklu jsem znal. Kolem mě se jich pohybuje dostatek, tak jsem tušil do čeho se pouštím. Měl jsem Yamahu FJR kde ovšem manželka trpěla na nepohodlnou pozici při cestování. Zvážili jsme pro a proti a pořídili bramboru.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil kochačům na kvalitní asfalt a pro rozlámané batohy. Zadní sedadlo nabízí komfort a pohodlí. K pohodlí také přispívá posuvný zadní kufr. U nás se osvědčilo :-)

Doplňky na motorce - Pav 41, Dension(přehrávač mp3 místo originál changeru), přečalouněné sedlo a opěrka spolujezdce, Druhá anténa PMR, přídavné světla, tmavé sklíčka blinkrů, turistické plexi, usb zásuvka z Číny s ukazatelem napětí.

Ltéčko jsem vybral pouze z důvodu pohodlí při cestování pro mou drahou polovičku.
Lt jsem kupoval z koncem Března. První cesta cca 300 kilometrů po ose.
Ono je to taková kráva, že než to vézt na vozíku nebo v dodávce tak je lepší na tom jet.
O těchto strojích je toho tady napsáno mraky. Tak jen stručně.
Motorka má aktuálně najeto 142600 km. od koupě jsem najel cca 5000 km.
Za tu dobu mě stála už dost peněz. Motorka pochází původně z Irska kde sloužila asi denně. Co se servisu týče tak byl snad základní- jestli vůbec. Koupil jsem jí s dosluhujícím integral ABS. Dnes snad už můžu říct, je v pořádku.
Další zápisy budou následovat v deníku motorky...

maldr63
maldr63 napsal 13.03.24 v 23:46 9b.

kuzmič
kuzmič napsal 25.11.18 v 21:06 10b.

Ovšem pěkná souprava i s přívěsem...

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 25.11.18 v 08:09 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 24.11.18 v 10:02 10b.

Luca_69
Luca_69 napsal 23.11.18 v 20:16 9b.

Tak to absolutně gratuluji.. Kočenka