Honda CBF 600N (2010)

Vlastník pokemon1
Vloženo 6.11.2018
Aktualizováno 6.11.2018

Stabilní motorka s dostačujícím výkonem.Po výměně pneu sady na michelin pilot road 3 drží krásně na vozovce i v pěti stupních celsia.

Motorka koupena od Tondolero (Louny)

BMW R 1200 R: Vysoká cena - nechtěl jsem se vyšťavit.

První dojmy - První svezení byxlo trochu neohrabané kvůly špatně sjetým pneu,ale po výměně pneu jde krásně do zatáček a i posez je docela pohodlný.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny co mají soudnost a mají rádi svůj život,ale zároveň si chtějí pojezdit.

Doplňky na motorce - Zatím jen USB zásuvka na řidítka a držák telefonu.Plánuji vyhřívané hefty,plexi sklo a přídavná světla.

Stabilní motka na které jsem se svezl a hned bylo jasno,že mi bude vyhovovat.Trochu jiný posez než na BMW650GS,ale pořád pohodlný.Myslím,že i prdel mi bolela na stařičkém bavoráku víc než na Hondě.Trochu více sportovní posez i jízdní projev,ale pořád to není žádná superpila aby se to stavělo na zadní i sedmý kvalt,takže myslím,že je díky tomu vhodná i pro mírně pokročilé začátečníky.Já sám na ní přesedl jako moje třetí motorka a myslím,že na moje ježdění kolem komína bude stačit bohatě.

Milan1963
Milan1963 napsal 07.11.18 v 17:11