Aprilia RS 125 (2006)

Vlastník DennySis
Vloženo 26.9.2018
Aktualizováno 26.9.2018

Super svižná motorka, spolehlivá, na 125 jede opravdu pěkně, a na 2t velmi pěkná spotřeba :)

První dojmy - Super nečekal jsem, že to bude tak super spotřeba překvapila parádně jenom 5.5l, max rychlost 165km/h takže žádná brzda provozu narozdíl od Yamahy YZF R125 co jsem měl předtím to byl vyloženě adrenalin někoho předjet, spolehlivost velmi dobrá

Motorku bych doporučil pro - Dá se říci, že pro každého :)

Doplňky na motorce - Prouzky na kolech
Laděný výfuk

Motorku jsem si vybral, protože jsem rok jezdil na Yamaze YZF R125 a výkon už mi zkrátka nestačil, u 2t jsem se bál nejvíce poruchovosti a spotřeby ale překvapilo mě to, spotřeba kolem 5-6max a to tu motorku nešetrím :) Max rychlost 165km/h, dá se s tím předjet narozdíl od 4t, dnes jsem měl možnost se projet na yamaha yzf r125 už bych znova ten 4t mít nemohl :D, do města dobré ale na delší cesty ne, Jinak co bych řekl motorka krásně ovladatelná sedí parádně (o dost lépe než YZF. brzdy jsou též výborné chodí to jak má už několikrát podržely v nouzovích situacích, jinak motorka vzhledově je velmi zajímavá moc se jich na českých silnicích nevidí :), lidé obvykle než nastartují říkají jestli je to 500 :D ale po nastartování už ne (to je jedinné co mi chybí ten zvuk :D). Můžu i říci, že jsem byl zvědavý co mi řekne spolujezdec až ho svezu ale chválil si to :D říkal oproti yamaze luxus. :D, motorku bych tedy určitě doporučil pokud se nechcete nudit, lítat a dávat si zatáčky určitě nebudete litovat :). Bohužel se musím s mašinou rozloučit chci zkusit enduro ale jinak bylo to s ní super a kdybych si měl koupit silniční 125 tak bych se zase vrátil k Aprilii :)