Simson S 51 Enduro (1990)

Vlastník Méťa01
Vloženo 3.9.2018
Aktualizováno 12.6.2020

Simson S51 enduro - splnění snu mého mládí a zároveň veliká výzva, vzhledem k jeho stavu, ve kterém se ke mě dostal.

První dojmy - První dojmy z dokončené renovace : - jízda ok vzhledem k tomu, že jsem na něm párkrát jel, věděl jsem co očekávat - veliká radost při prohlížení fotek před a po renovaci - vše funguje jak má

Doplňky na motorce - Původní stav

Vše začalo v hospůdce u piva, kde mi kamarád nabídl simsona na renovaci, téměř za odvoz. Nepříjemné bylo zjištění, že je motorka bez dokladů. I tak to pro mě byla výzva. Simsona jsem přivezl domů nafotil a začalo rozebírání na dvě hromádky. Použitelné díly a šrot. Během měsíce se mi podařilo sehnat ještě jedno torzo simsona, s platným TP. Postup renovace nebudu popisovat, kdo jí u simsona dělal tak ví. Veliká výhoda u této motorky je, že na ni seženete téměř vše. Z výsledku renovace mám velikou radost nejen já, ale i moje děti, které dorůstají věku, kdy si mouhou udělat řidičám na malou motorku. Výsledek renovace můžete posoudit z přiložených fotografií .

Hokke
Hokke napsal 22.05.19 v 13:50 10b.

Moc dobrá práce

turek
turek napsal 10.09.18 v 07:59 10b.

Moc pěkný ...

fantomasbike
fantomasbike napsal 08.09.18 v 07:04 10b.

Dobrá práce.Krasavec

zemakh
zemakh napsal 08.09.18 v 06:05 10b.

Simsalabimson

Matess727x
Matess727x napsal 07.09.18 v 19:53 10b.

Paráda. Na těch fotkách před tím, bych fakt neřekl, že se to dá takhle zrenovovat. Super!