Suzuki GSR 750 (2011)

Vlastník Sotko
Vloženo 28.8.2018
Aktualizováno 12.9.2018

Japonsky štvorvalec, dole klidas hore bastard. Super stroj v pomere cena/výkon

Kawasaki Z 750: důvod neuveden
Yamaha FZ8 N/S: důvod neuveden

První dojmy - Prvá jazda u súkromného predajcu, GSRka mi padla hneď do ruky, trosku som sa obával že bude mala ale mojich 186cm sa poskladá bez problémov.

Motorku bych doporučil pro - Asi nebude úplne vhodná ako úplne prvá motorka ale ako prechod z nižších kubatúr (125/250) ak to má človek v hlave zrovnané

Doplňky na motorce - Doplnky ešte len prídu, prvý bude asi výfuk keďže tento sériový po vybratí vložky má síce fajn zvuk ale vzhľadovo je podľa mna katastrofálny.

Od malička ma motorky bavili a klasické začiatky vo forme “pioniera” následne simsona zanechali trvalú ujmu na zdraví vo forme lásky k motorkám. Neskoršie kúpa KTM EXC 400 ktorú som predal keď som išiel pracovať do zahraničia. Po návrate zo zahraničia bola kúpa motorky jedna z priorít, ale ako to uz chodí musel som na “nový” stroj čakať dlhé dva roky.

Moj sen je superšport ale vzhľadom na využite a obmedzený rozpočet mi vyšla ako najlepšia voľba naháč. Suzuki mi padla do oka najviac aj keď Z750 a FZ8 sú tiež krásne stroje.
Po prečítaní niektorých príspevkov na fóre som sa obával toho že motorka bude nudná a že nemá čo ponúknuť. Našťastie opak bol pravdou. V dolných otáčkach rozvážny a slušný spoločník na jazdu mestom ale vo vyšších otáčkach je to športovec z ktorým sa ľahko dostanete do problémov ;)
Motorka sa najlepšie cíti na okreskach a točivých zákrutách, kde aj tento pre niektorých nudný motor dokáže vyčarovať úsmev na tvári.

Cestovanie a dlhšie trasy sú ešte len pred nami takže ostatne info doplním neskôr

Sotko
Sotko napsal 28.08.18 000 15:23

Bandicoot, diky moc

Bandicoot
Bandicoot napsal 28.08.18 000 10:28 10b.

Ať ti dělá jen radost byl to skvělý stroj, který mi dělal společníka 4 roky, a jak si psal že tvůj sen je SS, stejně tak můj...a já si ten sen nedávno splnil, kdyby něco mrkni do profilu či napiš, pic