Suzuki SV 650S (2004)

Vlastník RASíček
Vloženo 2.8.2018
Aktualizováno 26.4.2022

Vloženo: 31.05.2019, Uskutečněno: 01.01.2019, Stav tachometru: 24510 km, Zhlédnuto: 15x

Jak jsem Mufovi slíbil, tak přes zimu dostal nový kabátek, tedy lak. Mnozí by se na lak vys... a řekli by, že nejezdí a že ho nepotřeboval, ale jsem tak trochu perfekcionista a vadily mi (jen lehce, ale přece) různý odstíny dílů, který se postupně přidávaly a těch 14 let se na něm samozřejmě taky podepsalo lecjakým šrámem. Trošku dýl to trvalo, protože lakýra napoprvé jaksi netrefil barvu, takže to bylo nadvakrát a pak se ještě čekalo na samolepky. Na začátku června ještě půjde na ošetření nanokosmetikou, aby dýl vydržel takhle nádhernej. Do tý doby je v garáži pod plachtou a nejezdí (stejně je venku hnusně).
Taky dostal nový LEDkový blinkry, vypral jsem mu vzduchovej filtr, umyl brzdiče, ošetřil baterku a svíčky, samozřejmě vyměnil olej. Teď ještě půjde na velký servis po 24tis. km, takže ventily, vstřikování a jiný "blbiny", kterejm moc nerozumím, ale vím, že jsou potřeba a ještě se chystáme na brzdu vyladit lauf s Powercommanderem. Pak teprve se bude kvalifikovaně drandit a ukazovat světu

• zazimování a probuzení

Nevim, čím to je, asi už to nebude lepší, přes rok se toho najezdí čím dál míň, Svéčko je prakticky bezúdržbová a bezporuchová motka, takže před a po zimě není nic moc potřeba. Prostě umejt, vyčistit a namazat řetěz, vym

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.03.2022
    Uskutečněno: 09.03.2022
  • opět zimní údržba

V roce 2019 jsme toho moc nenajezdili (2 200km), protože se buď čekalo na nějaký servis nebo bylo hnusně nebo vedro. Když bylo konečně nalakováno, tak jsem čekal na ošetření nanokosmetikou. Pak něco málo najezdil, ale po

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.03.2020
    Uskutečněno: 28.03.2020
  • "ohmatání" na Sosnové

Naskytla se možnost volné jízdy na Sosnové a i když okruhy nejsou zrovna moje hobby, uvítal jsem to, abych si Mufa líp očuchal. Oproti naháči se nemusí tolik přemlouvat do náklonu, takže mně v levý zatáčce hlásič vyděsil

Vloženo: 23.09.2018
    Uskutečněno: 19.09.2018