Suzuki SV 650S (2004)

Vlastník RASíček
Vloženo 2.8.2018
Aktualizováno 26.4.2022

"ohmatání" na Sosnové

Vloženo: 23.09.2018, Uskutečněno: 19.09.2018, Stav tachometru: 23800 km, Zhlédnuto: 25x

Naskytla se možnost volné jízdy na Sosnové a i když okruhy nejsou zrovna moje hobby, uvítal jsem to, abych si Mufa líp očuchal. Oproti naháči se nemusí tolik přemlouvat do náklonu, takže mně v levý zatáčce hlásič vyděsil trochu dřív, než jsem čekal. Léta jízdy na naháči se projevily tím, že na Mufovi sedim rovně jak prkno nalepenej u nádrže a neumim vystrčit koleno (teda, vono v mým věku, moc vystrčit nejde..), ale hambaproužek nezůstal žádnej. To, že mně všichni předjíždějí mně vůbec netankuje, nikdy jsem nebyl a nebudu závodník, ale člověka to přece jen trochu vyhecuje, takže po první cca 15 minutové rozjížďce jsem z motky takřka padnul vyčerpáním (fakt už se mi skoro stmívalo...) a dlooouho vydejchával. Musím říct, že gumy snesou mnohem víc, než po nich chci já. Pokud to není něco jinýho, tak o jeden zub převodu do rychla (oproti naháči) je docela znát a projevuje se lehce menší akcelerací a línějším dojmem, ale i tak jsem si to užil báječně.

• zazimování a probuzení

Nevim, čím to je, asi už to nebude lepší, přes rok se toho najezdí čím dál míň, Svéčko je prakticky bezúdržbová a bezporuchová motka, takže před a po zimě není nic moc potřeba. Prostě umejt, vyčistit a namazat řetěz, vym

Vloženo: 09.03.2022
    Uskutečněno: 09.03.2022
  • opět zimní údržba

V roce 2019 jsme toho moc nenajezdili (2 200km), protože se buď čekalo na nějaký servis nebo bylo hnusně nebo vedro. Když bylo konečně nalakováno, tak jsem čekal na ošetření nanokosmetikou. Pak něco málo najezdil, ale po

Vloženo: 28.03.2020
    Uskutečněno: 28.03.2020
  • zimní servis

Jak jsem Mufovi slíbil, tak přes zimu dostal nový kabátek, tedy lak. Mnozí by se na lak vys... a řekli by, že nejezdí a že ho nepotřeboval, ale jsem tak trochu perfekcionista a vadily mi (jen lehce, ale přece) různý odst

Vloženo: 31.05.2019
    Uskutečněno: 01.01.2019