Yamaha FZ1 Fazer (2008)

Vlastník Mates008
Vloženo 30.7.2018
Aktualizováno 15.2.2019

Vloženo: 15.02.2019, Uskutečněno: 15.02.2019, Zhlédnuto: 41x

Po necelých 3 tis km,co jsem na Fazerovi stihnul se ukázalo,že jsem si vybral dobře.Tak si motorka zasloužila nějaký věcičky.Přibil zadní kufr (komplet Givi),sice design šel dolů ale moc nám chyběl. Od přitelkyně jsem dostal k Ježíškovi klín od motoforzy,tak jsem si vyzkoušel svý první snaživý lakování . Dál přibyly stavitelný páčky a padáky od Rutana.Pak už jen blbosti jako bílý halogenky ve světlech + bílý ledky v parkovačkách a na značce a tankpad. Ještě musím vyměnit vzduchový filtr,svíčky,předělat usb nabíječku a nový pneu.Chci pirelli angel gt.Pokud s něma máš nějaký zážitky tak budu rád když mi napíšeš do zprávy.

Co se týče držáku top case,tak nastal menší problém.Motorku jsem koupil s držáky bočních kufrů a dokupoval jsem držák top case.V tomto balení ale nejsou vymezovací čepy, jsou v balení bočních držáků a samostatně nejdou koupit.Musel jsem si je tedy nechat stočit z duralu.Přikládám obrázek a zakotované schéma,třeba by se to někomu mohlo hodit.

Figi25 (59) napsal 16.02.2019 v 08:35

Ahoj můžu doporučit Angel GT. Měl jsem ji na svoji motorce a nejlepší gumy. Negativa když už se sjedou chce to rychle vyměnit jejich vlastnosti se mění podle vzorku.Vydrž mají, ale dobrou.

• Přední pryž

Jelikož jsem za posledních pár týdnů nasbíral pár bodíků u dopravní stráže,rozhodnul jsem se vyměnit přední pneu.Ještě tam byl sice nějaký vzorek,ale ten už bych u četníků neuhádal.Co se týče pneu,měl jsem jasno,cca 2 ti

Typ: Údržba
    Vloženo: 30.08.2019
    Uskutečněno: 30.08.2019
  • Zadní guma + vzduchový filtr

Zadní pneu už byla ko,už šly lehce vidět dráty.Jeden rychlejší rozjezd a bylo to :-DD Na bývalých šestkách bych s takovou pneumatikou ještě něco nalítal :-D Šel jsem do pirelli angel gt. Líbí se mi její design a slyše

Typ: Údržba
    Vloženo: 06.08.2019