Suzuki VS 800 Intruder custom (1995)

Vlastník Číro1
Vloženo 23.7.2018
Aktualizováno 1.8.2018

Červenej Vetřelec v originál laku,sem tam drobná oděrka,ale na ten věk pořád parádní mašina.

První dojmy - Jízdní vlastnosti vyhovující.Často jsem četl že to nebrzdí,ale ve srovnání s ČZ 250 na který jsem naposled jezdíval,brzdí parádně.Na pětku se to i slušně rozjíždí od těch šedesáti,takže pro moje potřeby to bude určitě stačit,protože budu jezdit sólo.

Doplňky na motorce - K mašině jsou delší vidle,širší řidítka a otevřený vejfucky,ale nahodím to až po evidenčce.Předkopy na pohodu a brašny na nějakou tu hegeš,když se někam pojede.Asi ještě něco postupně přibude,ale spíš jen maličkosti.Tak široký řidítka a vejfucky jsem nahodil a paráda.Ovladatelnost
nesrovnatelná a zvuk opravdu luxusní.Sousedi ale asi radost nemají.

Zkušenosti zatím sbírám,takže těžko něco psát.Čas ukáže jak nám to spolu půjde a pak něco přidám.Zatím jsem ve fázi naprostýho opojení.Ono taky po pětadvaceti letech přesednout z ČZ 250 na Vetřelce je velká změna.Osm let jsem jezdil na čtyřkolce a už mě nebavilo pořád mejt bahno,raději budu leštit chrom Původně jsem chtěl čtrnáctku,to bych ale musel vozit manželku.Takže jsem zvolil cenově dostupnější 800 a pro ženu koupil Savage 650,ať se vozí sama.Fotku dám lepší až to dostrojím.

Číro1
Číro1 napsal 28.07.18 v 20:55

Díky chlapci!

žižala.
žižala. napsal 24.07.18 v 16:59 10b.

Supr kousek.

rozz
rozz napsal 24.07.18 v 12:27 10b.

super, ať slouží

Číro1
Číro1 napsal 23.07.18 v 22:48

Díky

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 23.07.18 v 21:15 10b.

dobře děláš chlape. Tak si jí koukej pořádně užívat a hurá na silnice .