Piaggio Medley 125 (2017)

Vlastník sarapatka
Vloženo 14.6.2018
Aktualizováno 15.8.2020

Konečně jsem se stal majitelem tohoto Itala s obrovským kufrem. Nejdřív jsem ho měl půjčenýho na měsíc do doby, než si udělám řidičák A. Skútřík mě oslovil tím jak se hodí do města. Asi víc než moje Piaggio Beverly 500, které je přeci jenom těžké.

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Hloubětín (Praha 9))

První dojmy - Z Medleye jsem byl nadšený a proto jsem si ho hned objednal jakmile mi doběhlo jeho měsíční půjčení. Myslím, že je moc hezký. Dobře se s ním jezdí ve městě. Je dost obratný a hbitý. Mám v něm variátor Malossi Multivar a jede to jako Yamaha Nmax.

Kufr, kterým disponuje Medley je největším kufrem ve třídě. A myslím, že ho málokterý jiný skútr překoná. Sedadlo mi vyhovuje bezvadně i přes to, že mám 193 cm. Motor velmi jemně startuje a má klasický výkon 12 koníků. Podvozek Medleye je velmi stabilní. Namontované pneumatiky mi přijdou bez záludností. Medley disponuje nejmodernější technikou s ABS a Euro 4 a jsem s ním moc spokojený. Mám ho osazený Malossi Multivarem s válečky 10,5 g (origo Malossi jsou 9,5g). Acceleruje výborně.

sarapatka
sarapatka napsal 06.09.19 v 05:39

Poté co začal rachtat jsem začal hledat příčinu a dal jsem fotky do fotogalerie. Rozebral jsem motor ze všech stran a nakonec to byla prasklá pružina v napínáku rozvodového řetězu.

Marty7070
Marty7070 napsal 30.07.18 v 15:28 9b.

Ahoj, mám ho od 11.5.18, v bílém provedení od Motoboom (Rudolfov u ČB), kolega si ho koupil též (jen v jiné barvě) a maximální spokojenost. Zkoušeli jsme jak Hondu PCX, tak Yamahu NMax. Vyhrálo Piaggio.Minulý týden jsme se byli podívat na nové PCX (MY 2018), dost velké vylepšení a slušný stroj, nicméně došli jsme k názoru, že koupě Medleye absolutně nelitujeme. Akorát nás štve ten žlutý halogen a budeme to řešit. Měl jsem teď možnost jezdit s Vespou Primavera 125 a byl jsem nadšený ze zrcátek - u Medley je jejich rozteč asi o 6cm menší, pohrávám si s myšlenkou pořídit ty z Vespy (je tam ale jiný závit). Jinak akcelerace zcela OK (mám také dost přes 190 cm a metrák). A nemám ani problém se Stop/Start - dotknu se plynu a letím vpřed !

Pes69
Pes69 napsal 15.06.18 v 16:50 10b.

Lítej!!

Milan1963
Milan1963 napsal 15.06.18 v 02:06 10b.

Hezká, tak 10 b.

mokomido
mokomido napsal 15.06.18 v 01:48 10b.

Pro piaggio mám slabost