Piaggio Medley 125 (2017)

Vlastník sarapatka
Vloženo 14.6.2018
Aktualizováno 14.6.2018

Konečně jsem se stal majitelem tohoto Itala s obrovským kufrem. Nejdřív jsem ho měl půjčenýho na měsíc do doby, než si udělám řidičák A. Skútřík mě oslovil tím jak se hodí do města. Asi víc než moje Piaggio Beverly 500, které je přeci jenom těžké.

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Hloubětín (Praha 9))

První dojmy - Z Medleye jsem byl nadšený a proto jsem si ho hned objednal jakmile mi doběhlo jeho měsíční půjčení. Myslím, že je moc hezký. Dobře se s ním jezdí ve městě. Je dost obratný a hbitý.

Kufr, kterým disponuje Medley je největším kufrem ve třídě. A myslím, že ho málokterý jiný skútr překoná. Sedadlo mi vyhovuje bezvadně i přes to, že mám 193 cm. Motor velmi jemně startuje a má klasický výkon 12 koníků. Jede to svižně, i když na leadera ve zrychlení u 125 ccm - Yamahu Nmax ztrácí. S namontovaným variátorem Multivar Malossi by bylo zrychlení asi srovnatelné. Až bude zajetý tak uvidím jestli ho tam Malossiho dám. 125 ccm skútříky jezdí obecně docela svižně, ale když si auto umane tak stejně všechny tyto skútry přeakceleruje. Podvozek Medleye je velmi stabilní. Namontované pneumatiky mi přijdou bez záludností. Medley disponuje nejmodernější technikou s ABS a Euro 4 a jsem s ním moc spokojený.

Marty7070
Marty7070 napsal 30.07.18 v 15:28 9b.

Ahoj, mám ho od 11.5.18, v bílém provedení od Motoboom (Rudolfov u ČB), kolega si ho koupil též (jen v jiné barvě) a maximální spokojenost. Zkoušeli jsme jak Hondu PCX, tak Yamahu NMax. Vyhrálo Piaggio.Minulý týden jsme se byli podívat na nové PCX (MY 2018), dost velké vylepšení a slušný stroj, nicméně došli jsme k názoru, že koupě Medleye absolutně nelitujeme. Akorát nás štve ten žlutý halogen a budeme to řešit. Měl jsem teď možnost jezdit s Vespou Primavera 125 a byl jsem nadšený ze zrcátek - u Medley je jejich rozteč asi o 6cm menší, pohrávám si s myšlenkou pořídit ty z Vespy (je tam ale jiný závit). Jinak akcelerace zcela OK (mám také dost přes 190 cm a metrák). A nemám ani problém se Stop/Start - dotknu se plynu a letím vpřed !

Pes69
Pes69 napsal 15.06.18 v 16:50 10b.

Lítej!!

milan1963
milan1963 napsal 15.06.18 v 02:06 10b.

Hezká, tak 10 b.