Suzuki GSX 750 R W (1995)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 10.6.2018
Aktualizováno 28.9.2019

Super-sport z 90.tek jak se patří a jak to tehdy bylo.Silná mašina která i dnes umí pěkně zatopit pod kotlem

První dojmy - Věděl co a proč,mám rád tento typ už roky.Když mi bylo okolo 17-18.let tak se u nás začaly ukazovat a my si z nich uchcávali do trenek když náhodou prolitla kolem.Líbí se mi všechny ročníky,nejvíce však rok 1985/86,ty se dají sehnat dost těžko v zachovalém stavu.Takový malý naplněný sen a dárek na kulatiny.

Zatím se s ní ještě trochu peru,oproti dřívějšímu TL 1000 to jede jinak.Otočím plynem a jede jak zběsilá mrcha co mě chce někde shodit.Ostré zatáčky spolu řešíme a navzájem si ukazujem co jde či už nejde.Mám sice najeto dost ale už se neřadím mezi střelce a brousiče kolen,mám ji pro radost a když na ní zrovna nejedu stačí se jen dívat.Je to gixero se vším všudy,nic neodpusti,síly až až pro mě.Kdysi cenově nedostupná ale dnes už je to lepší.Ta moje je taková skladanka asi ročníku 94/95 , ne nevadí mi to, když vše funguje jak má.Něco málo bude chtít udělat a něco hodně kosmetiky a možná nový lak.Uvidí se časem a podle možností,zatím jsem velmi spokojen.

Září 2018. Po několika kratších a konečně i delších výletech si rozumíme.Jak se říká čas to prověří a je tomu tak.První nájezd přes 100 km v kuse a bez pauzy byla noční můra.Levá ruka trpěla kvůli spojce, do toho se ozývaly moje pochroumane a bolavé záda.No paráda říkal jsem si, to zas bude opruz.Lanko se promazalo, páčka nastavila-seřídila a hele ono to už chodí jak má.Jinak až na rosící se levý tlumič a občas se ozve rozvoďák to jde, po sezoně se jí mrknu pod sukni

-Jandys-
-Jandys- napsal 21.06.19 v 21:00

děkuji za komentáře

pkKun
pkKun napsal 04.04.19 v 07:21 10b.

Pěkná, ať slouží

Toufy
Toufy napsal 29.03.19 v 19:35 10b.

Tihle staroušové jsou prostě nej motorky

bruttopyr
bruttopyr napsal 09.03.19 v 20:32 10b.

Splněný sen. Tak to má být!
A jednou budeš mít i ten model 1985/1986!

rider81
rider81 napsal 23.01.19 v 22:06 10b.

Taky mi říká pane