Suzuki GSX 750 R W (1992)

Vlastník Wanislav
Vloženo 4.3.2015
Aktualizováno 24.5.2017

Je to perspektivní veterán. Prostě už houfně vymírají. Tak jsem se rozhodl 1. zachránit. Foto je dneska jen po mini projížďce mobilovka, opravím a nafotím.

První dojmy - Je velmi překvapivé jak se tahle stará motorka už podobá moderním strojům. Obrácený vidlice, lisovaná zadní kyvka, plovoucí kotouče , a ... Spoustu tehle věcí dneska nemají moderní motorky. Barva je prostě psycho 90.tých. Více méně se sedí docela pohodlně na SS.

Motorku bych doporučil pro - Pro milovníky klasických pořádných velkých strojů.

Doplňky na motorce - set wiseco na 771, tlumič řízení LSL, výfuk arrow, Dynojet, modrý plexi (asi půjde do světa)

Já moc chtěl nějaký klasický GSXR. Původně jsme chtěl olejáč dvousvětlo. No, ale když se objevila na Bazošu tahle, říkal jsem si, že ty barvy jsou psycho a musím ji mít. Motorka má spoustu vychytávek jako: Tlumič řízení LSL (kua ale dalo zabrat, než jsem sehnal funkční tlumič řízení na tenhle stroj), Laděný výfuk ARROW (tímto musím poděkovat Fanovi za převaření svodu), Dinojet, WIseco zvýšení objemu na 771.cm. a spoustu dalších. Má to taky pár moušek za ty roky, sem tam nějaká prasklinka na kapotách, sem tam jiný šroubek, zpuchřelý gumový podložky, ...
Předpokládám, že se budu bavit za dlouhých zmních večerech příští rok. Povyměnuju a poopravím co se dá. Letos to fakt nedám, dostavuji dům. Hlavně, že se dá jezdit.

Jízda je zajímavá a překvapivě bezprostřední. Motorka hned reaguje na otočení plynem.
Do zatáček se mi sklápí docela snadno a jízdní pozice je docela pohodlná na SS.
Brzdy jsou slabší , prostě poplatný době. Dá se to samozřejmě řešit panc. hadicema.
Kdyby se doma někomu válelo originál plexi a hlavně kryt sedla. Jsem ochoten se rozumně dohodnout.

PS: Zachraňujte klasiky!

smartin1
smartin1 napsal 10.02.16 v 10:24 10b.

Nádhera, nádhera 10b jasnejch Takovéto stroje zachraňovat je povinnost

rybíz5
rybíz5 napsal 07.02.16 v 18:08 10b.

Pecka stroj Na téhle jsem se učil,byla to jedna z prvních velkých motorek co jsem řídil Jasná desítka

bruttopyr
bruttopyr napsal 22.12.15 v 17:20 10b.

Krásný stroj - GSX-R byla taky v mém hledáčku, dokonce ve stejné barvě.
Tak ji opatruj!

XJ900S
XJ900S napsal 22.08.15 v 15:50

Nádherná Asi si taky jednu jednou pořídím

Wanislav
Wanislav napsal 11.03.15 v 20:10