Suzuki AN 650 Burgman (2013)

Vlastník Honza.CBR
Vloženo 6.6.2018
Aktualizováno 2.4.2019

Vybral jsem Burgmana pro jeho pohodlí , výbavu možnosti uložení a uskladnění všeho možného.

První dojmy - Mám zatím najeto skoro dva tisíce. Skutr jsme pojmenovali MAX podle kategorie maxiskůtrů kam patří. Max měl při koupi najeto 1300 kilometrů. Při vyšších rychlostech je znát boční vítr a trubkový rám který se poddává jízdním situacím. Jinak je maximální pohodlí.

Doplňky na motorce - Vyjížděcí plexi štít,vyhřívané rukojeti, vyhřívané sedadlo, elektricky sklopné zrcátka

Maxe jsme vybrali pro jeho pohodlí při jízdě kde si užíváme široká sedadla a pohodlně položené nohy. Jízda je do 150 vcelku pohlidná , klopit se dá moc dobře. Musel jsem ale dát pérování na max a vyndat gumovou vložku na stojanu aby se stojan dostal co nejvýše. Stejně je ale vybroušený oboustraně. Motor je docela silný tak je tam stovka hned. Spotřebu mám 5,5 litrů. Úložný prostor je skvělý, pod sedlo dvě helmy i s oblečením plus tři kaslíky na vše možné. Servis nebo poruchu jsem zatím nepotkal protože to je vlastně nové.

Jirkos
Jirkos napsal 26.03.19 v 19:11

To si piš Honzíku,že je pěkná,ale již je moje.Určitě ti ji nevrátím a tímto ti děkuji Jirka.

Zelinář
Zelinář napsal 06.06.18 v 22:25 10b.

Pecka. Taky jsem nad nim premyslel. Osud chtel jinak. At slouzi