ČZ 125/476 (1974)

Vlastník Motordrak
Vloženo 31.5.2018
Aktualizováno 31.5.2018

Jedná se o ČZ 125/476; vývozní typ do USA; najeto nebo natlačeno(?) originál 7mil; nyní zrepasováno Posilube a chystám se doplnit blinkry Lucas.

První dojmy - První dojmy z jízdy zatím nemám; oživuji motor; standardní seřízení zapalovaní; rozborka, sborka a seřízení karburátoru; z nádrže jsem vylil "něco", asi to byl petrolej, z olejové nádžky již "nic", co tam kdysi bylo, se prostě vypařilo. Vlastně nic nekupuji, jen rozebírám a čistím a seřizuji a promazávám atd. atd.

Tuto motorku jsem prostě dlouho sháněl do sbírky; na tuto konkrétní ve specifikaci USA jsem narazil náhodou. Absolutně mě oslovila svoji originalitou a stavem bez zásahu kutila. Jediné co tam není originál je pravý kryt baterie (mmj. sháním a klidně vyměním za ten na motocyklu) a pravděpodobně držáky předního světla Aprilia (chybí jim díry pro blinkry Lucas). Ty držáky také hodně sháním. Opět klidně vyměním nebo i doplatím. Jakmile namontuji zmíněné Lucasy, vyrazím na první testovací jízdu. Zbytek již prošel kompletním servisem.

O.N.E.
O.N.E. napsal 16.07.18 v 15:23 10b.

Kráska z Ameriky
Máš to moc pěkný za mě jasných 10b

koudelka_v
koudelka_v napsal 07.06.18 v 12:58 10b.

Pěkný kousek!

Alescezeta175
Alescezeta175 napsal 03.06.18 v 13:38 10b.

Nádherná a u nás unikátní vývozní Číza Dávám plný počet bodů

p.epanica
p.epanica napsal 01.06.18 v 22:26 10b.

...

biosák
biosák napsal 01.06.18 v 13:49 10b.