Honda XL 650V Transalp (2001)

Vlastník Semiš
Vloženo 30.4.2018
Aktualizováno 26.12.2021

Vloženo: 18.02.2019, Uskutečněno: 16.02.2019, Stav tachometru: 52420 km, Zhlédnuto: 13x

Další z doplňků ,který jsem měl v plánu pověsit na Alpa byl horní kufr. Po krátké úvaze,jaký zvolit, jestli plast nebo hliník,jsem se rozhodl pro hliníkový. Stejně mi " zbyly " z Bawora boční, tak alespoň bude pěkná sada . Objednal jsem tedy u p. Poledníka kufr+plotnu ,a po doručení toho krasavce jsem se chopil montáže . Sice pár ku.ev při montáži plotny padlo,ale je TAM! ...A taky jsem byl na úřadě prodloužit technickou ,než si to ti cypi rozmyslí a stopnou to

• Drobná vylepšení

Jelikož počasí posledních dnů moc vyjížďkám nepřálo,tak alespoň byl čas na drobné úpravy ;-) . První úprava znamenala výměnu originál zrcátek za sklopné,kdybych "náhodou" :-D někde s ní fláknul, tak ať nemusím zase kup

Vloženo: 16.03.2019
    Uskutečněno: 16.03.2019
  • První letošní...

Škubání rukou už se nedalo vydržet ,počasí taky přálo,tak vzhůru do sedla otestovat jestli jsem ji složil dobře a na nic nezapomněl :-D . Projetí oblíbených tras a míst,sem tam nějaká polňačka B-) . Prvních letošníc

Vloženo: 18.02.2019
    Uskutečněno: 17.02.2019
  • Úpravy pokračují...

Objednané progresivní pružiny i zadní tlumič už dorazily, tak jsem se pustil do montáže. Vyndat zadní tlumič,pokud člověk nechce rozebrat půl motorky ,je docela hlavolam,už několikrát jsem si říkal, že japončíci volným m

Vloženo: 16.12.2018
    Uskutečněno: 14.12.2018