Honda XLR 125 (1998)

Vlastník Eros1
Vloženo 30.3.2018
Aktualizováno 26.4.2020

Moje lehce upravená hondička. ?

První dojmy - Hned jak jsem ji viděl padla mi do oka. Po menších úpravách už mi krasne padne. Hezky endurko.

Doplňky na motorce - Kufr a výfuk

Velmi spolehlivá, tohle bych pojal jako dlouhodobou recenzi, od doby co jsem ji pořídil to budou brzo 2 roky a pořád mne neskutečně baví, rozhodl jsem se jí prodat a jít do něčeho většího ale vůbec se mi nechce.

I přes moje nejprve skeptické myšlení o jejím výkonu jsem si užil hodně srandy a dost výletů s "velkými" motorkami, bez problému drží krok s veterány jako kejvačka atd( 250, 350)

Pár výletů jsem podnikl i s plnou bagáží a spolujezdcem, ale i přes to kilometry docela ubíhaly. Opravdu mě překvapilo co ta motorka dokázala, i v lese dost obstála, kdykoliv jsem nevěděl kam vyrazit zamířil jsem do okolních a nikdy jsem nikde nezůstal.

Co se týče využívání jako přibližovadla je to ideál, ať už do krámu pro rohlíky nebo v létě na koupák. Někdo by možná mohl namítat její výšku sedla jako nevýhodu (tak není to skútr že) ale podle mne je to velké plus, na cestě můžete narazit na jakékoliv komplikace a vyšší podvozek se vždy hodí. Hlavně si tu cestu do práce, krámu nebo kamkoliv můžete zpříjemnit nějakou tou enduro sekcí :D

Spotřeba se pohybovala i při naloženém výletu kolem 3-4 litrů.