Honda XLR 125 (1999)

Vlastník czlukascz
Vloženo 28.5.2011
Aktualizováno 16.4.2013

Motorku jsem koupil za 30 000 dotaženou z německa a měla najeto 24 000 km

První dojmy - Krásné svezeníčko pro začátečníky vřele doporučuji určitě se na ni každý naučí a pak si pořidí silnější.. Co se mi nelíbí je zadní bubnová brzda ktera moc nebrzdí a hlavně mekké a unavené tlumiče moc dobře to nesedí v zatáčkách a v terénu jdou na doraz.

Po koupě motorky nebyl žádný problem v klidu sem na ni jezdil a jezdí parádně je to držák kterej dobře reprezentuje HON DU nic jsem na ni nemenil je tam všechno originální akorád je přestřikaná na cernou barvu která mě k motorce sedí víc než bílý plasty po koupi měla motorka najeto necelejch 25 000 km ted ma najeto necelejch 28 000 a nastal problém začala mě chlastat olej a ztrácela výkon tak sem musel vyndat motor a podívat se co se stalo a zjistil sem docela nevhodnou zavadu která skončila generalkou motoru :D protože byl podřenej a poskakanej válec takže byl nutný výbrus :) a největší problém byl sehnat novej píst :D sehnal sem sportovní píst kterej byl vetsi a zvýšil se na tom trošku výkon o nějaké 4 kilowaty ale do kopce a narozjezdy to je docela dost poznat :).Tato motorka je parádní stroj jak v terénu tak na silnici :) jezdí se mě na ní dobře :) akorad by potrěbovala vyměnit tlumiče :) jsou dost měkké a unavené. Jsem s ni velmi spokojený i když zacala chlastat olej a ve 110 zarachotilo v motoru jako prase tak me dovezla nakejch 80 kilometru domu sice motorka ztrácela výkon a nedalo se s tim pořádně jet tak sem dojel .

Nyní po generálce motoru a zajetí motoru motorka šlape uplně parádně, nic neklepe nestřílí mi to do vejfuku prostě luxus :) doufam že mě tato motorka už přežije a nemusim cpat peníze do opravy motoru :) doporučuji všem na začátek dá se na ní dost dobře vyblbnout a hlavne neni težké na ni jezdit

Opravy: Musel sem udelat výbrus motoru a vyměnit rozvodovej řetěz a na této motorce mě štve že nedrží volnoběh na sitič za studena nejde to prostě seštelovat.

Úpravy: Odpojoval jsem omezovač, podsvícená nádrž, zvýrazněné nápisy na kolech, nějaké nálepky, LED blinkry, vylepšenej výfuk, přetsřikané stupačky na červeno a vyrobenej domácí a nastříkanej kryt na řetěz.

Tu je moje videjko :)

LukasPody
LukasPody napsal 17.12.15 v 16:24 8b.

Ahoj jak jsi odpojoval ten omezovač ? Četl jsem nějaké fóra ale k rozumnému závěru jsem nedošel díky za odpověď

czlukascz
czlukascz napsal 05.11.14 v 16:19

sezonu jsem už ukončil ted mam sundane veškeré plasty a budu je nově lakovat protože předchozí majit to odflákl a když sem to umejval vapkou tak se mě odlupovala barva a ted sem si to umejval silnou vapkou protože sem tam měl nalitane bahno a hnuj z louky a litaly mě kusy barvy pryč tak budu dělat novej lak

hunterpack
hunterpack napsal 27.09.14 v 19:10 10b.

Jezdím na stejné, tak ti přeju šťastný doježdění sezóny!

Áda17
Áda17 napsal 07.08.12 v 13:23

taky pěkný máš jinou rozetu a lítáš radši po zadnim jo

czlukascz
czlukascz napsal 08.10.11 v 09:45