Yuki Motard 125 (2005)

Vlastník Skmoto
Vloženo 28.10.2006
Aktualizováno 22.12.2012

Dobrá motorka do začátků. Po vychytání určitých nezdarů od činských kolegů jede motorka tak jak má.Maximální rychlost je cca 100 Km/h.Mám naní nalítano kolem 10 tisíc kilometrů.

jaro 2009 nový lak a zadní brzdova pumpa.Všechno funguje tak jak má:)

První dojmy - ...

Zkušenosti: Kdo si koupí tuhle motorku tak bacha na praskající žárovky v zadním světle je lepší světlo vyměnit za led-diodové a bude to v pohodě.A sundejte si na stojánku to el.čidlo, aby jste si mohli motorku nastartovat i bez toho,aby jste si na motorku sedli a zvedli stojan.

14.5 nový lak na plasty...byla to nutnost ... už to bylo ružový jak prase z toho sluníčka

15.4.2009 vyměněný brzdový válec za robustnější:) Původní se vibracemi z motorky zničil a netěsnil a unikala brzdova kapalina.

Cesty: Jenom okresky a lesní cesty:)

Hadiprd
Hadiprd napsal 16.09.10 v 19:13

Taky problém se žárovkama? Měl jsem tady čínu a žárovky praskaly jedna radost jinak přeju hodně úspěšných km a trpělivosti

Skmoto
Skmoto napsal 06.09.10 v 08:53

:) jj vážně s tím jezdím, ale to není všechno mám ještě na zádech od začátku téhle sezóny plyšového kamaráda :) dám sem schválně foto abych se s ním pochlubil :P je to fajn když ti lidi pak hezky zamavají když jedeš a hned nenadavají, že jede zase nějakej motorkář alá dobrovolný dárce orgánu jak to bývá

Nicole.N
Nicole.N napsal 29.08.10 v 19:11

juuu to vazne jezdis s tema ouskama? to je kruty...xD o chci taky...zavist..xD jinak 10b xP

Skmoto
Skmoto napsal 29.01.10 v 10:28

Ahoj no bohužel jsem to zatim nijak nevyřešil...na jaře se chystám vyměnit tlumič za jiný z jiné motorky...rozdělávat ten starý a přetěsňovat nemá cenu...po pár pojezdech na hrbolech by ti začal téct určitě znovu. Zkus taky sehnat něco z jiné mašiny když tak se potom pochlub :D třeba se nechám od tebe potom inspirovat...tak at ti slouží mašina a hodně štastných km v r.2010

lacerta82
lacerta82 napsal 18.01.10 v 16:31

ahoj.at ti motka jezdí.někde v komentářích jsem četl že ti vytekl centrální tumič.jak jsi to prosím řešil?taky mi teče.díky za odpověd.mej se