AJP PR7 (2018)

Vlastník Sitaki
Vloženo 1.2.2018
Aktualizováno 17.2.2024

Vloženo: 16.09.2018, Uskutečněno: 16.09.2018, Stav tachometru: 1700 km, Zhlédnuto: 24x

Tento vikend jsem vzal Ajpinu na chalupu k Taboru. Nasel jsem opustenou trat a uzil si neco nadherneho. Samo, ze jsem ji zahodil...protoze kdo nepada nejezdi 😂😂... Uz mam zase prezuto na S12 a hodne pritazeny predni vidle. Cekam na novou pruzinu do zadniho tlumice. Nicmene nadherny vikend v sedle. Sjezdy, vyjezdy,skoky,bahno,voda. Nadhera. Nadhera...

Sitaki (0) napsal 18.09.2018 v 14:18

Ahoj.. Muselo se to delat, protoze mam 135kg bez vystroje. Takže ten podvozek byl na me hodne mekky.. Ten predek stelovat jde, ale na zadku se pak zkrati chod tim hodne velkym utazenim a nefunguje to.. Takže se koupi tvrdsí ve stejne delce..

Prodat jsem jí chtěl.. Řešil jsem zalezitosti a nemel jsem čas na ní jezdit.. do toho se to nějak sralo.. Ted je to vyresený a už zase jezdime.. ... Dnes jsme zase jezdili s kolegou co má Husu 450 a skvele...

Přidam dnes deníček )

K prodeji.. Myslim, že je bude AJP blbe prodavat.. Nevim proc, ale myslim.. Stale mě laka nejaky ostry enduro, ale pak si vzdycky rikam, že tohle mi staci az az a je to neokoukany, zabavny a hooodne divoky.. Čekam na vetší rozetu od pana Prochazky.. Tak jsem zvedavej

Gumish (0) napsal 18.09.2018 v 14:06

Věřím že to muselo být super! škoda že není víc fotek. K tomu podvozku: proč museli být hodně přitaženy přední vidle? A proč čekáš na novou zadní pružinu? Tvrdší?
Mimochodem jsem si myslel, že chceš PR7 prodávat... Aby nestála zbytečně v garáži..

• 60km po lesích

O víkendu jsme vzal AJP a Husaberga 450 na chalupu a cíl byl najit nějake zajimave místa, rybniky, vyhlidky atd.. Hodne jezdeni po lesnich cestach, korenech a loukach... Stehna mě bolí ze staní ve stupačkach ještě ted..

Vloženo: 26.09.2018
    Uskutečněno: 26.09.2018
  • Místo práce zábava

Dneska to byla zase jedna radost... Odjezd 6:30 na chalupu na enduro trat.. V 8:00 uz motorky sundane z vleku. Vše připraveno.. Beru za heft a poustim to z hodne uskakaneho kopce bez brzdeni, leva, rovina a leva do kopce

Vloženo: 18.09.2018
    Uskutečněno: 18.09.2018
  • Poznatky

Takže prikladám jeden deník.. Moto fungovala skvele do cca 600km.. Zacalo to casto chcipat.. V 1000km servis a upozorneni na tuto zalezitost.. Moto jsem prebral, pry nic a pri ceste cca 5 km domu to cca 10chciplo.. O

Typ: Reportáž
    Vloženo: 09.09.2018