Stomp WPB Race 140 CRF110 (2017)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 14.1.2018
Aktualizováno 24.8.2019

První dvě motohodiny

Vloženo: 21.01.2018, Uskutečněno: 21.01.2018, Stav tachometru: 2 km, Zhlédnuto: 39x

První dvě motohodiny
Minulou neděli jsem se dostal na Stompíka a najel jsem v zajížděcím rytmu první dvě motohodiny. Motorka se chová téměř jak dospělá, vzhledem k cenové relaci má i velmi slušný podvozek. Samo WP mojí bejvalky KTM to není , ale prozatím to stačí . Vzhledem k velmi nízké váze (s náplněmi pod 70 kg) to slušně upaluje, a s menšími koly je o něco nižší trakce, takže je to stále ve štorcu a zábavy kopec . No také něco upadlo, praskl svár šroubu krycího tepelného krytu výfuku . V garáži po rozebrání to drželo snad jen na milimetru, takže jsem nechal převařit obě matice na výfuku. Teď spíš upadne samotný výfuk . Také jsem koupil novou nakopávačku a řadičku, a nový typ rychlopalbu. Konečně nemám vůli na lanku. Jinak proběhla výměna oleje. Prozatím tedy celkem spokojenost, zablbnu si a mám se zas v čem hrabat. Vrátil jsem se do svých třinácti let, kdy jsem honil Pionýra po poli a lesích a neustále jsem něco na tom dělal. Jo už zatraceně dlouho jsem nevyndaval šoupě z karburátoru.

• Pískovna

Tak jsem se dnes rozhodl vyvenčit toho malého záprdka. Zas mi ukázal a dokázal, kdo že je tu ale pánem. Dnes jsem si hubu nerozbil a rameno drží. Nemůžu si pomoct, je s ním neuvěřitelná zábava a také solidní fuška. Té

Vloženo: 01.04.2018
    Uskutečněno: 01.04.2018
  • Mrazivá projížďka

Tak jsem po obědě vytáhla Stompa a jel jsem do lesů a polí jen tak na čumendu. Překvapilo mě od léta velké množství vyvrácených stromů od silného větru, masakr. Rozbil jsem si hubu : v hluboké brázdě od traktoru, šel j

Vloženo: 24.02.2018
    Uskutečněno: 24.02.2018