KTM Duke 390 (2017)

Vlastník lubom65
Vloženo 28.12.2017
Aktualizováno 2.10.2018

KTM 390 DUKE 2017, žihadýlko na "takový to domácí žvýkání" kolem komína Dlouho jsem pošilhávaval po oranžových rakušácích. Nakonec vyhrál ekonomický, ovladatelný, lehký stroj, který i po designové stránce myslím letos dosáhl maxima.

Motorka koupena od FIRMA:Ondřej Šimek - Shiva motoshop (Pra

První dojmy - Kamarád z práce mě dlouho uháněl, abych mu prodal Husu. I to byl jeden z důvodů, proč jsem se na konci roku 2017 rozhodl omladit obsah garáže a enduro mu prodal. Moc dlouho jsem se nerozmýšlel, co pořídit. Oranžová endura jsou skvělá, ne moc vhodná na silnici a ta cena za 500vku :-( Supermota pozabíjela Unie a po ojetině moc netoužím. Stejně toho v terénu už moc nenajezdím. Už dva roky se zájmem sleduji nejmenší Vévody. Nastartovala mě předloni 125ka za pouhých 80 tisíc. A když jsem na podzim poprvé uviděl model 2017, tak bylo skoro rozhodnuto. King bude dál dělat koráb na dlouhé výlety a s baťůžkama. Počítám že novej prcek zastoupí Husu a obrajtuje všechno ostatní.

Motorku bych doporučil pro - Určitě je vhodná pro začátečníky, pro holky, ale zablbne si na ní i zkušený pilot. Já osobně si to hooodně užívám, tu lehkost, obratnost a přitom svižnost! A to zatím stále jen zajíždím... co teprve potom 8-D

Doufám že dokonale vyplní mezery v kilometrech pro moje opotřebované tělo. Měl bych si ho vyzvednout v polovině ledna.

21.1.18.
Už týden stojí v garáži, všechno papírování hotové, jen vtisknout poznávačku do rámečku. Ale to počasí nějak nepřeje zahájení sezóny sněžením a teplotami Vypadá to, že dřív přijdou všechny objednané doplňky a budou už namontované, než se poprvé projedeme...

21.4.18
Dneska jsme absolvovali Zahajovačku s Pražským Jawa klubem. Máme sice narajtováno zatím jen nějakých 750km, pořád zajíždíme, to znamená do 6000ot., to je zhuba kolem 90km/h, ale i tak nadšení z tohohle strojku stále roste. Mezi ostatními motorkami nevypadá zas tak mrňavá, jako to člověku přijde, když na ní sedí. A řekl bych že dokáže jet docela ukrutně, na ten obsah. Když padne zelená, já jsem už za křižovatkou a auta do ní teprve vjíždí. Opravdu se moc těším, až za ní budu moct pořádně brát Žádné odskakování zadního kola, jde krásně a rychle za plynem, přitom libová spotřeba 3,3l/100 a brzdí skvěle, nemůžu nic vytknout.
Koupil jsem krásné boční kufříky, ale motorka je vzadu příliš "děravá" a budu pro ně muset koupit nebo vyrobit opěrný rám. Zatím vozím na zadní sedačce přikurtovaný bágl.

JACOBO25
JACOBO25 napsal 23.10.18 v 11:26 10b.

Normik
Normik napsal 28.01.18 v 16:08 10b.

Taky se mi líbí , ale 190cm...

4542
4542 napsal 28.12.17 v 14:57 5b.

Také jsem po ni pošilhával, ale nakonec mi odradilo to množství trubek, tomu nemůžu přijít na chuť.
Užívej si ji ...

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 28.12.17 v 13:48 10b.