Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník Rudolf
Vloženo 7.4.2007
Aktualizováno 22.5.2017

Vloženo: 05.03.2017, Uskutečněno: 23.09.2011, Zhlédnuto: 14x

Krátká dovolená na dalmátské pobřeží se mi "díky" spálenému statoru alternátoru trochu protáhla a prodražila. Při mé smůle jsem měl štěstí na slovinského motorkáře - majitele prodejny ojetých motocyklů a skútrů, který mi zdarma poskytnul dílnu, nářadí a ještě nechal z Ljublany přivézt nový stator na mojí CBFku. Dokonce mi i obvolával možnost převinutí, ale to se nezdařilo. Už to vypadalo na vlečňák z CZ, ale vše se podařilo, takže jsme mohli pokračovat k moři a užít si ještě relaxace pěkného počasí v Brele. Na zpáteční cestě jsme si naplánovali cestu přes dědiny. Cesta po chorvatských okrskách nás dovedla až na hraniční přechod uzavřený hraniční závorou a s jedním celníkem. Ten byl překvapený, že cizinci chtějí projet přes "jeho čáru" - přechod byl určen pouze pro místní. Po cca 45 minutách dohadů a telefonování celníka na jejich centrálu, jsme obdrželi za cca 10kuna jejich propustku a závora byla překonána. Ještě nám sdělil, že v sezóně bychom měli smolíka a museli by jsme použít jiný přechod.

• Rumunsko 2012

Cesta okolo hranic Rumunska. První den Praha (CZ) - Bratislava (SK) - Budapest (H) - Szeged (H) - Sannikolau Mare (RO) - Timisoara (RO) - kemp SAG (RO) = 830km. Další den přejezd přes Oravita do Svaté Heleny - Banáty (př

Typ: Dovolená
    Vloženo: 05.03.2017