Honda CBF 125 (2009)

Vlastník dennyzubcova
Vloženo 27.10.2017
Aktualizováno 9.11.2017

Super motorka. Cenově dostupná, pro začátečníka, jako já, ideální! Maximální spokojenost!

Honda CBR 125R: Má ji každý, moc malá. I relativně malý člověk na ní vypadá jak dlouhán.

První dojmy - Výborně ovladatelná motorka. Hned padla do ruky, ale přeci jen jsem začátečník, musím ještě nějaký km najezdit. Super spotřeba.

Motorku bych doporučil pro - Doporučila bych především začátečníkům. Poskládá se na ní i vyšší člověk, stejně tak menší holčiny dosáhnou na zem a motorku uzvednou.

Doplňky na motorce - Motorka byla přes zimu 2016-2017 komplet polepená wrap folií + obtížné části stříklé černým, matným sprejem. Z černé-stříbrné (originál barva), do matné černé-zelené. Polepená doma i s novými, zelenými znaky Hondy.

Proč jsem vybrala cbf?
Tak především kvůli spotřebě, jako student potřebuji, aby to jelo za málo. Dále také kvůli dostupnosti dílů a pohodlnosti motorky.

Spotřeba motorky je až skoro neuvěřitelná, žere cca 2,5l /100l. Za 2-3 měsíce ježdění, 2x-3x týdně do školy, což je 90 km (tam a zpět), jsem odjezdila 1 a půl nádrže. Na motorce byl zatím měněný jen olej, jinak vše šlape jak má. Relativně lehká motorka, cca 130 kg, pro mě, která má 50 kg ideál. Je skvěle ovladatelná i se spolujezdcem (dohromady jsme měli 130 kg), ale samozřejmě tolik netáhne. Popravdě jsem se trochu bála, když každý, kdo jezdil na cbf říkal, že víc jak 80-90 km/h nevytáhne. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že 100 km/h vytáhnu raz, dva, potom už to tolik nejede, ale 110-120 km/h dokáže jet bez problému. Je to velmi pohodlná motorka, na styl cestovní. Není problém jet delší trasu.
Na motorce nemám žádný laďák, tudíž nemá žádný extra zvuk, přeci jen je to 4t. Vyrovná to ale svou spotřebou a ovladatelností.

konasp
konasp napsal 02.11.17 v 20:45 10b.

hodně pohodových kilometrů