Suzuki DL 650 V-Strom (2017)

Vlastník nickcarter40
Vloženo 20.10.2017
Aktualizováno 9.2.2018

Přišel čas na nový bílý V-stromek:)

Motorka koupena od FIRMA:Global Moto (Hradec Králové) - Výkup předchozí motorky za slušnou cenu, jednání při koupi v pohodě. Přijel jsem na staré a odjel na nové během necelé hodinky.

Triumph Tiger 800 XR: mám daleko do servisu, kdyby náhodou:)
BMW F 800 GT: super nabídka nové motorky za super cenu v Invelt Praha, ale prostě už je to jiný styl motorky.

První dojmy - S každým kilometrem lepší a lepší.

Doplňky na motorce - Doplňky se pomalu přidávají, takže rozšíření stojánku, kryt motoru Marselus, centrální stojan, držáky kufrů givi, topcase 47l, podpěra topcase, neboť plotna je plastová!!!, padací rámy a další drobnosti. Ještě kryty rukou, mám srovnání z předchozí a je to opravdu velmi znát, takže je tam ještě letos přidám.

Předchozí zkušenost s V-stromem mě přesvědčila zůstat u něj. Najetých 72000 bez problémů a závady hovoří za vše. Doufám, že nový půjde v jeho stopách. Zatím není nic najeto, těžko porovnávat a hodnotit. snad jen, že pocitově to je užší stavba, ale přijde mi, že má nižší těžiště, jde krásně do zatáček. ujeto ale jen pár km.:)
Oproti předchozímu však nejsou vůbec žádné úložné prostory. Vejde se opravdu jen nářadí, které tam je a už tam nejde ani lékárnička a ani nic dalšího. U předchozího jsem měl pod sedlem nářadí, lékárničku, opravnou sadu na pneu, žárovky a pojistky.

únor 2018:
Zajíždění motorky je opravdu vopruz. Jinak by motorka chtěla jet, ale držet otáčky mezi 3-5000 znamená furt řadit a moc nejet . Spotřeba se pohybuje kolem 4 litrů, takže taky super. Proti starému stromu bych řekl, že je více svižná. Přední štítek je úplně na nic, musím koupit nový, na předchozí jsem měl plexi s deflektorem a nevěděl jsem co je vítr, tady je to hrozný a to měřím 175 cm.
Teď už jen to jaro, bohužel doposud najeto pouze 600km.
Jinak jízdní vlastnosti doposud skvělé, pocitově lehčí než předchozí model co jsem měl, lépe jde do zatáček, údaje na displeji jsou skvělý bonus (rychlost, teplota, dobíjení baterie).

Clint.
Clint. napsal 09.02.18 v 10:06 10b.

pěkně vymazlený kousek, přeji pohodu do sedla a spokojenost aspoň jako s předchozím jasná desítka

majki.t
majki.t napsal 06.11.17 v 17:11 10b.

Dobrá volba ,vítej do rodiny bělásků.

Robson_68
Robson_68 napsal 27.10.17 v 14:28 10b.

přemýšlím nad tím samým, stará za novou, jen hledám vstřícného prodejce, jsou mezi nimi zajímavé rozdíly. Tak hlavně spoustu spokojených kilometrů!