Yamaha WR 450F (2005)

Vloženo 13.10.2017
Aktualizováno 9.5.2018

Oprava světel + nová maska a polepy: 5 mth

Vloženo: 12.01.2018, Uskutečněno: 10.12.2017, Zhlédnuto: 247x

Jelikož mi nesvítily světla, tak jsem se pídil po chybě. Po rozmotání skoro celé elektriky na WR a kompletnímu proměření jsem musel světla zapojit znovu a správně + jsem si přidal na řídítka spínač, aby mi nesvítily pořád. Po praskajícíh žárovkách byla závada jasná a to vadný regulátor. Po koupi nového je vše OK.

Z čistě estetických důvodů jsem koupil rádoby originální masku na WR i se světlem z nového modelu a jal se shánět polepy. Chtěl jsem si navrhnout vlastní design (novější maska, novější zadní blatník) a tak jsem nainstaloval Corel a začal se učit ve vektorech. Šablony jsem vzal na motocal.com. Zabralo to sice pár kompletních neděl, ale výsledek víc než super. Potom jsem v okolí obepsal pár reklamek s jasným požadavkem co chci. Při stejných parametrech (polymerní samolepka s litou laminací a vyřezáním) mi cenově nejvýhodnější vyšla jedna malá reklamka v Třebíči. Doba dodání asi 4 dny a celková cena 1200,- Lepení bylo fakt výživné a trvalo asi tři necelé dny. Celkový výsledek je pro mě osobně super a WR už po stránce designu nehodlám řešit.

Dřív než jsem stihl udělat nějaké pěkné fotky tak jsem motorku totálně zasvinil...

• 5-20mth Různé opravy a úpravy

Vést u 13let starého ostrého endura deník je snad nemožné. Během zimy až do teď uděláno: - Opraven zprasený výfuk od bývalého majitele + upraven dbkiller - nové bastry s výztuhou + nové molitanové g

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.05.2018
    Uskutečněno: 09.05.2018
  • Servis po koupi: 0mth

Po koupi motorky jsem chtěl udělat klasicky alespoň olej+filtr a ventily a doladit pár nedostatků jako nefunkční startér a světla. Sací ventily byly už mimo toleranci, takže podložky šly na magnetk

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.10.2017