Yamaha SR 400 (2016)

Vloženo 1.10.2017
Aktualizováno 29.11.2017

První letošní vyjížďka

Vloženo: 11.03.2018, Uskutečněno: 11.03.2018, Zhlédnuto: 22x

Tak po dlouhých pěti měsících nečinnosti moje první letošní vyjížďka a zároveň testování nového spodního motoprádla z Lidlu. Ráno odstrojení zimního kabátu z mé motorky YAMAHA SR 400 , montáž uskladněné baterie ( zajímavé po 5-ti měsících baterie vůbec nedobíjena a mezitím klesla na napětí z 13,05 V jen na 12,85 V, průběžně celou zimu měřeno a vůbec nebylo třeba vytahovat zdroj nabíjení).
Motorka naskočila na první našlápnutí startpákou, no a odpoledne již vyjížďka na trase Štěpánov-Olomouc (doplnění do plné nádrže Vervou 100)- Litovel- Štěpánov.
Počasí tak cca +15 stupňu, ale silný vítr. Testování spodního prádla z Lidlu dopadlo výborně, naprostá spokojenost oproti mému tradičnímu Jégr spodnímu prádlu, nic neprofouklo, žádné pocení ani mrznutí, prádlo krásně doléhalo a stahovalo, což svědčilo mým bolavým zádům. Uvidíme jak to bude s trvanlivostí, ale za 800,- Kč zatím paráda. Tímto zdravím ostatní nedočkavce, i když jsem myslel, že nás bude v okolí Olomouce dneska více. Takže všem přeji kolama dolů.