Piaggio Carnaby 200 (2007)

Vlastník BurnesOldman
Vloženo 23.8.2017
Aktualizováno 29.5.2018

PiCa na výletě do Budějic

Vloženo: 03.11.2018, Uskutečněno: 03.07.2018, Stav tachometru: 35891 km, Zhlédnuto: 24x

Můj kamarád Zdeněk mě jednou v létě říkal že bude na dovolené v Budějicích a že mám přijet na kafe a já vzhledem k tomu že mám kafe a jízdu na skútru rád tak jsem nabídku přijal. Na Mapy.cz jsem si namaloval cestu- Plzeň- Spálené Poříčí- Rožmitál pod Tremšínem- Milevsko- Týn nad Vltavou- Hluboká nad Vltavou- Čakovec. Večer jsem natankoval a ráno zašel do garáže, chci si vzít ledvinový pás a koukám na něm leží připravené zimní flaušové rukavice, sakra naco? vždyť je léto, tak rukavice nechávám na poličce a beru nové letní, potom bundu, šátek a helmu a JEDÉÉÉM. Kousek za Plzní začínám přemýšlet proč jsem ty zimní rukavice nechal v garáži. Před Spáleným Poříčím přestávám používat blinkry (těma zmrzlejma prstama to nešlo zapínat) a před Rožmitálem nedokážu těma zmrzlejma rukama ani brzdit a proto stavím u benzínky na kávu, o kelímek si ohřívám ruce a připadám jako němci u Stalingradu. Kafe pomohlo tak jedu dál svým tempem (jezdím pomalu a kocham se). Po nekolika km koukám nějaká voda, tak zastavuju dávám si čouda a dělám pár fotek a podle navigace zjišťuju ze je to Orlík. Dokouřeno pokračujem. Po nějaké době na kruháči který mám projet rovně, koukám na ceduli Temelín a proto odbočím a klasika cigárko, pár fotek a pokračujeme. Zdeněk volá že jede naproti a doprovází mě, po příjezdu dostávám kávu a svačinu. Ptám se Zdeňka jestli se nechce projet že vezu balíček pro kamaráda co bydlí v Ostrolovský Újezd a cestou se chci zastavit u pana Hošťálka v muzeu. Muzeum je bohužel zavřené tak se jede odevzdat balíček. Za Budějicema je zavřená silnice takže přejíždíme k zákazu a odbočujeme na objížďku a ta byla opravdu SUPER značená takže k zákazu vjezdu se nám povedlo dojet asi čtyřikrát , nakonec to Zdeněk nevydrží a přebírá vedení a já si užívám 2T smrad ( Zdeněk jezdí na Jawa 350), ale zase přestáváme bloudit a blížíme se k cíly, kde si dáváme kávu a zákusek, prohlížíme kamarádovo motorky, já odevzdávám balíček a odjíždíme. Cestou z5 tankujeme a já zjišťuji že moje spotřeba je 3,02l na sto. U Zdeňka dostávám oběd ,kávu a poté odjíždím stejnou cestou domů. U Temelína zase stavím a málem se tam stalo neštěstí , chtělo se mi na malou tak jsem zastavil, sundám helmu a jak jsem slyšel tu vodu jak teče po chladících věžích tak jsem to málem pustil do kalhot, stihnul sem to tak tak a potom cigárko a fotečka a pokračujeme dál. Příští zastávka zase Rožmitál u benzínky protáhnout nohy a kafe. Domů je to pár km. Před garáží pohladím PiCu za to jak mi dobře svezla, říkám jí že na zítra mám pro ni překvapení. Najeto za den 439km. Ráno beru vodu, leštěnku a sprej na oživování plastů a to je to překvapení.

• PiCa v zahraničí

Před nějakým časem při brouzdání na YT jsem narazil na kanál Scooter-tuningsk a tam koukal na jejich videa z cest a úžasně se bavil, po tom co jsem zjistil že pořádají Scooter Camp mě napadlo navštívil je a poznat ty blá

Typ: Dovolená
    Vloženo: 07.09.2019