Triumph Tiger 1200 XC (2017)

Vlastník Brodic
Vloženo 24.6.2017
Aktualizováno 23.7.2019

Chorvatsko Velikonoční regata

Vloženo: 23.07.2019, Uskutečněno: 13.04.2019, Stav tachometru: 20000 km, Zhlédnuto: 21x

Po loňské cestě na Velikonoční regatu jsem se letos těšil už dlouho předem. Věřil jsem v dobré počasí stejně jako loni a to jsem vážně neměl
Cesta tam byla aspoň jen v duchu silného větru a skoro všudypřítomného deště. Jo vlastně i kroupy byly. Ale tak nějak v pohodě hlavně díky tomu, že posledních pár km vykouklo sluníčko a já přijel do mariny suchý a nadšený.
Cesta zpátky byl ještě úplně jiný level. Poprvé na motorce jsem zjistil, že prostě nedojedu tam, kam chci nebo potřebuju. Většinu cesty to bylo o srážkách cca 7mm/h. Občas sníh a teploty šly i mírně pod nulu. 2x jsem hledal ubytování s tím, že je mi jedno jaké bude a kolik bude stát, hlavně ať už je blízko.
No co, i tak skvělá zkušenost. Pochopení, že jsou situace, kdy ani membránové rukavice a nepromok neřeší všechno. A taky další level důvěry v Triumpha, který jen stále znovu rozsvěcel varování na nízkou teplotu, ale jinak spolehlivě zvládal všechno co nám cesta připravila.

• Itálie, Slovinsko

5 dnů na rychlou cestu na sever Itálie, do Slovinska a přes Rakousko zpátky. V plánu až na výjimky nebyly žádná vyhlášená sedla - prostě jsem si sedl nad mapu, našel spoustu kroucenic a dal je do navigace. Cílem nebylo

Typ: Dovolená
    Vloženo: 23.07.2019