Yamaha YZF-R6 (2001)

Vlastník Venca_V
Vloženo 10.6.2017
Aktualizováno 10.6.2017

Jedním slovem super.
Nebojím se říct, že ve své době nejrychlejší šestistovka.

První dojmy - Na první jízdu dobře pamatuji. Motorka hned krásně sedla do ruky a o proti předchozímu CBR veliký rozdíl, že na motorce konečně nefouká. Byla daleko víc kultivovaná.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro někoho kdo už má na motorce pár tisíc km za sebou a hlavě myšlenky v hlavě srovnané :-)

U R6 jsem si konečně mohl říct, že mám mašinu jak se sluší a patří se vším všudy.
Motorku jsem koupil též od kamaráda. Když se nad tím tak zamyslím tak jsem si nikdy nekoupil motorku od cizího člověka ( zatím ).
Motorka byla přepakovaná ,takže posezení na ní bylo opravdu sportovní.
Stejně jako u CBR jsem s ní najezdil spousty krásných a hlavně svižných kilometrů.
Jediná věc, která se časem stávala dost nepříjemnou bylo to, že na motorce se prostě nedalo jezdit v klidu. Je jasné, že díky výkonu lákala k rychlé jízdě, ale zdaleka nešlo jen o to. Když chtěl člověk jezdit jak se říká na kochačku tak po chvíli vás začalo na těle bolet snad všechno co šlo.
A naopak když se jelo rychleji a na motorce jste se museli hýbat tak to byla prostě nádhera. Motorce nikdy nechyběl výkon a na silnici jste sní dokázali naštvat hodně drahých a sportovních aut .
Motorku jsem měl necelé čtyři roky. Z toho poslední dva roky jsem silnice brázdil převážně s přítelkyní i tak motorce stále nechyběl výkon.
O pohodlí se, ale mluvit moct nedalo. Přítelkyně jsi sice nikdy neztěžovala, ale já jsem asi moc pohodlný .
Až na to pohodlí ji nemohu opravdu nic vytknout byl to opravdu skvělí stroj.

Přijel jsi pro ni nakonec nějaký hasič což bylo díky její barvě trefné .
Jediné co mě momentálně teď tíží je to, že jsem poprvé prodal motorku a neměl v garáži připravenou jinou.
Bedlivě procházím internet a i když nemám stále jasno tak vítězem nejspíše bude Suzuki SV 650N od 2003 dál.
Rád bych zkusil zase něco rovným posezením a hlavně jsem úplně přeskočil dvouválcové motory .
Tak doufám, že brzo pořídím.