Honda XL 700V Transalp (2010)

Vlastník Sali750
Vloženo 8.5.2017
Aktualizováno 29.1.2018

Vloženo: 15.05.2017, Uskutečněno: 15.05.2017, Stav tachometru: 32500 km, Zhlédnuto: 34x

Tak dnes jsem přimontoval další doplněk. Pro změnu to je USB zásuvka na dobíjení navigace za jízdy. ( Mám v plánu ještě jednu pod sedlo na dobíjení s vypnutým motorem. ) Zásuvku jsem po dlouhém přemítání namontoval přímo na řidítka. Zapojil jsem ji na parkovací světla, aby se vypínala společně se zapalováním. USB zásuvky mají tu malou neduhu, že vybíjejí baterii, pokud ji necháte zapojenou stále ;)

• Montáž kufrů

Tak konečně dorazily i držáky na kufry a já je mohl namontovat na motorku. Kufry jsem si objednal od Motokufry Rambler a musím říct, že je to nádherná práce. Držáky jsem objednal u BigHusky a tam nastal problém. Levá s

Vloženo: 05.06.2017
    Uskutečněno: 05.06.2017
  • Taková normální údržba

Tak dnes toho bylo na práci trošku víc. Alpík dostal kompletní údržbu. Výměna oleje, filtru oleje i vzduchu, nová gufera i prachovky na vidle, samozřejmě i olej, udělal jsem ventily a dostal nové bačkůrky a to Heidenau k

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.05.2017
    Uskutečněno: 19.05.2017
  • Instalace vyhřívaných rukojetí

Tak dnes jsem namontoval první doplněk na novou motorku :) Protože jsem byl zvyklý na teplo do rukou, koupil jsem vyhřívané rukojeti oxford sport. Montáž je velice jednoduchá. Zapojení proběhlo připmo na baterku. Přijd

Vloženo: 10.05.2017
    Uskutečněno: 10.05.2017