Kawasaki Z 750 (2007)

Vlastník MatesBandog
Vloženo 2.5.2017
Aktualizováno 11.4.2018

Peklo na kolech Jinak je to samozřejmě v pořadí již třetí naháč od Kawasaki. Ale především splněný sen.

První dojmy - První dojem po přesedlání ze ZR7 bylo, že nesedím na motorce, ale na raketě :-D Moc se mi libí jak krasně reaguje na přidání plynu a je velmi hbitá a krásně ovladatelná. Samozřejmě se od 8.000 otáček promění v bestii utrženou z řetězu. Zed je prostě sportovní motorka s agresivním vzhledem.

Motorku bych doporučil pro - Zeda bych jistě doporučil jezdcům, kteří již mají něco najezděno. V žádném případě bych ho nedoporučil začínajícím jezdcům.

Doplňky na motorce - Výfuk SC project, pancéřky, a další budou postupně následovat

Po sedlání ZR7 nastal čas posunout se zase o nějaký ten stupínek výš. Jelikož Zed je moje vysněná motorka zároveň se mi splnil i můj velký sen. Moc se mi libí jeho agresivní vzhled. Dalším argument je výkon motoru. Má plynulý nárůst výkonu, ale i přesto vše je stále krásně ovladatelný. Brzdy reagují krasně. Prozatím snad jedninou nevýhodou je pohodlí. V porovnání se ZR7 je to neskutečně nepohodlný, ale vše vynahrazuje požitek z jízdy