Honda NSR 125R (2000)

Vlastník RAAF_96
Vloženo 23.4.2017
Aktualizováno 23.4.2017

Vloženo: 01.05.2017, Uskutečněno: 01.05.2017, Zhlédnuto: 25x

Tak dnes první projížďka a 130km za námi, pocity mám smíšené, mašina funguje ale docela velké vibrace při vyšších otáčkách a maximální rychlost 120km/h teda nic moc... No, tuto sezónu odjezdím ale do zimy si určitě přivezu něco silnějšího a většího :) Tímto se s vámi asi rozloučím, nemůžu si pomoct ale přijde mi to tady mrtvé... Kdysi člověk nevěděl na které forum psát dříve a dnes je každý vylepený na fb :) Moc škoda. Tak ať vám to jezdí lidi :)

RAAF_96 (0) napsal 01.05.2017 v 19:03

Asi jsem to špatně pochopil :) No, zklamalo mě to z toho důvodu že prodejce tvrdil že by měla být otevřená a že na ní jel 175km/h, ale to nejspíš volným pádem Ale teď jsem si uvědomil že tam mám sériový výfuk z jiné motorky, on tam měl Arrow, tak možná to brzdí on... Nevím

context (7) napsal 01.05.2017 v 18:59

On ti chtěl říct, že máš smazat ten jeho spodní příspěvek tzv. (To se pleteš děvče) a ohledně toho ksichtbuku, taky tam nechodím Jinak nevím co jsi čekal od 125? Oni jsou slabé ale je to každého věc, jinak přeji pohodovou sezónu bez nehod

RAAF_96 (0) napsal 01.05.2017 v 18:44

Proč trapný? Je to dcera kamaráda s Fazerem co jel se mnou, nevím proč bych jí měl mazat. Samozřejmě že je to fajn, pár motorek jsem už měl viz na profilu, další fakt je že jsme stejně většinu cesty jely tak 80-90km/h ale prostě furt řadit, podřazovat, do kopce to točit... Na té 600ccm si tam dal pěkně troječku a ta táhne furt ať už v nižších nebo ve vyšších. Tuto sezónu si ještě pojezdím ale přiznej sám, člověk se ze 125 hodně rychle vyjezdí

elvis78 (133) napsal 01.05.2017 v 18:28

Aha,ty nejsi děvče, jenom ho máš na fotce, to je trapný. Smaž ten spodní příspěvek, tady máš novej
Tak to se pleteš chlape, já na ksichtbooku nejsem a pocity mám stejný jako ty, že tam visí každej .
Ale je to počasím a dobou, kdy teď nikdo na netu není a všichni lítaj venku, protože je počasí a večer sem postupně sypeme zápisy. nevim o jaký forum ti jde, co řešíš? Jinej stroj?
Já když jsem letěl na skútru s větrem v zádech 120, byl jsem vysmátej jak beruška

elvis78 (133) napsal 01.05.2017 v 18:24

Tak to se pleteš děvče, já na ksichtbooku nejsem a pocity mám stejný jako ty, že tam visí každej .
Já když jsem letěl na skútro s větrem v zádech 120, byl jsem vysmátej jak beruška

• Poslední

Tak tímto se loučím s Hondou, posloužila super, za mě nejlepší dváca :) Snad bude sloužit i nadále

Typ: Prodej
    Vloženo: 04.06.2017
    Uskutečněno: 04.06.2017
  • Souhrn

Tak v poslední době seřízení přívěry, karburátoru, nová svíčka, nový olej, úprava výfuku, výměna termostatu a teplotního čidla... Nějaký ten výlet a konečně skvělý sraz :)

Vloženo: 21.05.2017
    Uskutečněno: 21.05.2017
  • Rychlost a krása

Tak jsem si pohrál s výfukem a odstranil vložku v koleni na zúžení průměru a je to sakra znát, od 9tis lépe táhne změnil se zvuk a maximálka se vyšplhala ze 120ti na 140km/h s čímž už jsem spokojený :) + konečně dorazili

Vloženo: 07.05.2017
    Uskutečněno: 07.05.2017