Honda CBF 600N (2005)

Vlastník interpetrcbf
Vloženo 29.3.2017
Aktualizováno 29.3.2017

Vlastním ji 9 let, koupena nová v Anglii, kde jsem tehdy bydlel. Není v ničem xtra, ale prostě mě vyhovuje a i když bych rád jinou motorku, tak si ji prostě už nechám.

Honda CB 600F Hornet: důvod neuveden

První dojmy - Co si pamatuji, tak jsem z ní byl samozřejmě unešený.

Motorku bych doporučil pro - začátečníkům ale i těm co nepotřebují si honit triko na SS

Doplňky na motorce - padáky, Renthal řidítka, výfuk Fuel, větrný štítek, top box, prodloužení předního blatníku, pro cestování používám zavazadla Kriega

Jak jsem psal, vlastním ji 9 let, kromě servisu bez žádných investic. Nikdy nic. Minulý rok trošku upravená. PlastiDip nástřik, Renthal řidítka, padací rám, zrcátka v řídítkách, jiná podsedadlovka atd.

Najeto kolem 35tis. A ty kilometry jsem najel asi za 5 let. Další 4 sezóny jsem nejezdil. Moto bylo v ČR a já opět v zahraničí.

Cestovat se na ní dá krásně. Není to samozřejmě nic xtra oproti nějakým ADV motorkám, ale to není ani její pořizovací cena. Takže jsem na ní dal hned první rok Balaton-Plitvické jezera-Omiš a zpět. V dubnu 2016 sprint z Anglie do ČR. Celou dobu pršelo (pokud nesněžilo) a teploty nebyly vyšší než 3st. Celsia. Docela zážitek.

kokodyl
kokodyl napsal 07.04.17 v 19:40 10b.

Pěkná klasika. Ať Ti dál dobře slouží