Triumph Thunderbird Storm (2015)

Vlastník bibrman
Vloženo 28.3.2017
Aktualizováno 30.3.2020

Velká, silná mororka s kroutákem hezky od spoda. Ten zátah je opravdu neskutečný.

První dojmy - Hned jak jsem zasedl za řidítka, tak jsem věděl, že tohle je ono. Konečně bike pro pořádné chlapy.. ?. Motorka, které nevadí jak vyhlídková jízda, tak svižné tempo. A těch 340 kg po rozjezdu neni vůbec znát.

Motorku bych doporučil pro - Tento motocykl bych doporučil zkušenějšímu jezdci, který to má v hlavě srovnaný.

Doplňky na motorce - Opěrka, brašny, homologované výfuky Zard.

Tento stroj jsem si vybral, ze dvou důvodů. Za 1 . protože HD Sportster byl na mě malý. A za 2 . na větší HD nejsou penízky. Ale nelituji. Ba naopak. Co se týče pohodlí a jízdy po našich zaplátovaných silnicích, tak to nemá chybu. Brzdy jsou na čopra pěkně ostré. Do zataček se se svými 340 kg skládá lehce. I na spolujezdce zbylo trochu místa. Ale bez opěrky o kterou by se mohl zapřít hrozí jeho ztráta. Výměna výfuků od Zard = nová motorka...

tomcruise77
tomcruise77 napsal 30.03.20 v 18:41 10b.

krásný stroj, není všední a je to určitě kvalitnější než Harik.

Jéňa69
Jéňa69 napsal 24.11.17 v 14:58 7b.

Pěkně udělaná mašina at´slouží.

Ladis7
Ladis7 napsal 17.04.17 v 10:23 10b.

parádní stroj mám ho rovněž v hledáčku, přeji spoustu pohodových km

mvk73
mvk73 napsal 31.03.17 v 12:00 10b.

Skvela motorka, poznam ju velmi dobre, 3 sezony som sedlal masinu tejto rady. Skoda len, ze Triumph tieto stroje nemodernizuje a sustredi sa momentalne len na "adventure" and "retro" motorky. Taky tempomat by sa tu fakt zisiel.
Gratulujem ku vyberu.

greydog
greydog napsal 29.03.17 v 18:38 10b.