Suzuki M1800 IntruderR (2016)

Vlastník mirocz
Vloženo 4.3.2017
Aktualizováno 22.12.2017

Když jsem ji viděl poprvé na živo, tak je to obr oproti mé bývalé suzuki M800.

Motorka koupena od FIRMA:Global Moto (Hradec Králové) - Výborná komunikace a vstřícnost prodejce.

Harley Davidson FXSB Softail Breakout: HD Breakout byl favorit, ale cenou je dvakrát dražší než nová suzuki M1800 a starý twin cam 103 motor mě odradil. Nastudoval jsem dost na US webových stránkách. Třeba nový motor 107 bude lepší.
Yamaha XV 1900 Raider: Chtěl jsem novější model 2012 a výše a již se díky omezením EU nepřihlásí.
Harley Davidson FLSTF Fat Boy: Svezl jsem se na něm v létě, ale dle mého neodpovídá ceně, za kterou se prodává a platí to samé s motorem 103 twin cam.

První dojmy - Pocitově velmi dobrá ovladatelnost a manipulace na místě a pomalé jízdě, díky níže položenému sedlu. Tuto motorku bych si nekoupil pokud bych již předtím neměl zkušenost se spolehlivou M 800. Zaujala mě zadní široká pneumatika a takových motorek je málo. Nelíbila se mě černá verze výfuků a můj vybraný model byl i nejlevnější. Verzi limited edition zřejmě oceňují mladší ročníky, já mám rád chrom.

Motorku bych doporučil pro - Určitě bych ji nedoporučil začátečníkovi a závodnímu jezdci, který potřebuje za každou cenu závodit a být všude první. Kdo ocení dunění vysokoobjemového motoru a klidnou jízdu je ten pravý pro tento typ motorky.

Doplňky na motorce - Do budoucna ji chci předělat světlo na typ R2 a již jsem pořídíl černé zadní brzdové světlo EU a zatmavené blinkry s homologací EU. Vzhledem k záruce musím ještě chvíli počkat. Současná legislativa moc úprav neumožnuje, tak mám zatím padák a zadní opěrku. Nechci zakrývat zadní pneu brašnami, tak si pořídím jenom větší brašnu na opěrku. Také možná po záruce nechám naleštit kola, škoda, že je dělají jen v černé verzi.
Prvními doplňky jsou zadní kouřové světlo a všechny blinkry, sehnal jsem vše s EU homologací. Také jsem vyměnil pevnou zadní opěrku za odnímací systém. Dalším méně viditelným doplňkem je systém STS, který automaticky vypíná blinkry.

Ke koupi jsem se rozhodl zejména kvůli poslední možnosti pořídit větší obsah motorky typu cruiser, vzhledem k omezením EU 4 v tomto roce. Jednalo se o doprodej kusů vyrobených v roce 2016, na které se vztahovala vyjímka MD ČR. Zatím jsem najel 1400 km a velmi rychle jsem si zvykl na styl jízdy. Normální jízda je do 3 tis otáček a pak se asi otevře druhá klapka a je to znát.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 29.07.17 v 21:26 10b.

Super mašina , je to prostě krasavice každým coulem. Přeju hodně a hodně šťastných km. S tou EU 4 mě fakt štvou ať se jdou bodnout zachvilku budem jezdit na fichtlech na baterky. Ještě jednou velká gratulace k rozhodnutí a sehnání tohoto stroje . Zatím se měj a snad někdy příště na cestách čus za mě jasných a plných 10b

cando
cando napsal 17.05.17 v 15:15 10b.

Mnoho spokojených km.

Penkys
Penkys napsal 19.04.17 v 13:01 10b.

Čau díky moc za super hosdnocení koukám na tvojí kočku a dávám jasnejch 10