Yamaha TMAX (2003)

Vlastník Berda64
Vloženo 2.3.2017
Aktualizováno 2.3.2017

po 10000 km na čtyřkolce a 10000 km na tříkolce Quadro začal chybět výkon a i motorkáři říkaj že to jezdí jako prase, ale to tady psal už kde kdo

Motorka koupena od FIRMA:AVI-moto (Ústí nad Labem) - pohodový vstřícný přístup,dovoz IT

Suzuki AN 650 Burgman: design přišel mi moc velkej

První dojmy - po nastartování úžasný zvuk a pak to fakt jede, hned jsem to musel vyzkoušet...zrychlení, rychlost ..paráda...možná trošku měkčí...

Motorku bych doporučil pro - Komukoliv komu nevadí skůtr, absence ruční brzdy, nemoderní přístrojovka, nechce řadit a chce jezdit i poměrně svižně

Doplňky na motorce - vyhřívané gripy, alarm, zadní plotna a kufr GIVI Maxia 55 se světlem a stříbrným krytem, opěrka GIVI, opěrky bočních brašen GIVI předělány na držáky kufrů, boční kufry GIVI 22

Už jsem psal jak jsem nikdy netušil že někdy budu jezdit na dvou kolech Při pokecu na pivku s motorkářema jak mě ty tři kola brzdí, povídaj ...mám tam Burgmana a T maxe, Burgmana jsem hned zavrh, T max bude asi drahej nebo starej. ...testy recenze jsem měl dávno načtený .no jel jsem se za týden podívat a hele... jak z fabriky a ten zvuk a tak jsem musel do autoškoly ..nějakej měsíc to trvalo ale pak to stálo za to, ono fakt jede, Ital s tím jezdil u švýcarských hranic, věřme že tam bylo zima a moc nejezdil T max fakt zachovalej, pneu Metzeler, v kufru lepík servisu vcelku odpovídající kilometrům...nechal jsem dát novej olej filtr a šup na silnice. Když mi za rok kámoš dělal větší servis, celý to odplastoval, měnili se všechny možné filtry, bylo vidět že stroj je nebouraný a vše zachovalé a odpovídající udávaným kilometrům... Takže už stíhám i motorkáře. Jízda v jednom pohoda, ve dvou by to chtělo přitvrdit podovozek protože to často škrtá ale jde to. Úložný prostor menší ale aspoň něco, spotřeba 4,9 až 6 l, kupodivu při svižnější jízdě spotřeba nižší a s novýma iridiovýma svíčkama také, takže i když starší model a karburátorem, tak spořeba OK, nechápu že kdekdo tvrdí že to musí žrát Opět jsem si myslel, že je to můj poslední stroj, tak jsem vybavil co je potřeba...Je úžasný, když si člověk řekne že vyrazí jen tak někam 200 km tam a pak zpátky, tak je to příjemná svižná jízda. Není problém ani dálnice. Vyzkoušeno 180..v Německu No jelikož jsem stroj pořídil v půli sezony, navíc bylo v létě 2015 fakt vedro, tak jsme toho společně moc nenajezdili. No a zkraje roku 2016 jsem se zakoukal do silnějšího stroje, přesto se s T maxem nějak nemůžu rozloučit a občas se rád svezu třeba se skůtrařema.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 04.03.17 v 09:46 10b.

Parádní maxík gratulejšn.