Suzuki GSX-R 600 (2003)

Vlastník karlos NSR
Vloženo 8.1.2007
Aktualizováno 25.11.2010

Splnil se mi sen 4V-4takt +ladáček prostě parada,dal jsem jí do pucu je cela po laku včetne nalepek,padaky od rutana,přepakovaní ARP a je hodne znat,origoše se nedají srovnávat,carbon laminaty,racing plexi.

je to taková "hodná motorečká" ale jak se dostane na určitý otáčky tak začne kolem sebe řvat a sranda de stranou.
- jsem 100%spokojenej s mašinou
2008 jsem s mašinou zdárně(snad)byl na motoškole na okruhu v Brně a můžu říct,že bych šel do toho klidně znova super zážitky a hlavně člověk našel tu stopu kterou chtěl.Prostě GSXR je GSXR
-Suzuki den byl taky super
-rok 2009 tak motorečka dostala carbon lamináty,lešení(doma posvařovaný)a zkouším ju trošku prohánět volný pop agentury zatím jezdím jenom Brno páč to mám kousek cca 11 km kde mom. přebejvám )v plánu na rok 2010 je Brno pop Madarsko.
-přes zimu planuju něco udělat s brzdama přemejšlím nad třmenama Nissin a panceřkama,tlumičem řízení no uvidíme podle peněz že )

suzukiman
suzukiman napsal 16.07.09 v 18:38

nádherná gsx-rka jsou prostě nejlepší na světě ať slouží

TVGSXR
TVGSXR napsal 16.05.09 v 16:45

Pěkný gsx-r ať šlape..

Frankooo
Frankooo napsal 14.05.09 v 20:30

Pěkný,ať slouží, GSX-R jsou skvělý

Waldas28
Waldas28 napsal 17.02.08 v 14:19

na mašiny máš dobrej vkus paráda

kníželucifer
kníželucifer napsal 22.03.07 v 22:29

Tož strýcu vidim že ve značce sa vyznáš takže hold všeckým Suzuki strojom a statisíce sčasných km v jejich sedlech a v tym tvojim obzvlášť, máš nádherný stroj tak užij řádně sezonu až nam vyleze to slunko co neví kdy je jaro. Zdareeec Karlosu