Honda CRF1000L Africa Twin (2016)

Vlastník Petrando
Vloženo 17.12.2016
Aktualizováno 18.12.2016

Africa Twin 1000L DCT, parádní hračka pro velké kluky

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová) - Zkušenost parádní, koupená už několikátá motorka, výborný přístup a ochota i mimo prodej.

První dojmy - Jsem začátečník, motorka mi přijde ale příjemná na ovládání a tolerantní k mým chybám :)

Motorku bych doporučil pro - Všem :)

Doplňky na motorce - Originál vyhřívané rukojeti s informací na panelu, padáky touratech, kapsy na padák, originál tři kufry Honda, hlavní stojan, rozšíření zrcátek, vyšší cestovní plexi (ze sady s kuframa), LED mlhové světla, zásuvka na USB zapalovač na řídítkách a protažená zásuvka v zadním kufru, vyvedená zástrčka z baterky pro zimní nabíjení, stupačky, bag sw-motech na nádrži, laděný výfuk Akrapovič

Africa a její automatické řazení je příjemná záležitost umožňující jízdu s možností se kochání okolím... Zvlášť pro amatéra bez zkušeností
Na motorce jezdím jen na cestě, mimo asfalt se ještě bojím ... Na klidné přesuny mezi městy, bez nutnosti zrychlování používám režim "D" (dědina), jinak tam mám nejčastěji S1, ve městě a při kolonách využívám S2. Manuálně podřadím jen při režimu D, když mi tam vjede omylem důchodce.
Jsem spokojený s vyšším plexi, při mých 183cm je jízda do 110km/hod úplně v klidu.
Na motorce oceňuji cestovní komfort, výborný a variabilní posed. Těším se na vzájemné poznávání

LuigiCB1300
LuigiCB1300 napsal 25.12.18 v 21:38 10b.

AfricaTwinL2
AfricaTwinL2 napsal 26.04.18 v 07:15 10b.

Ať ti dělá jenom radost

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 27.04.17 v 21:27 10b.

Myschan
Myschan napsal 19.01.17 v 10:12 10b.

Velká gratulace a 10b.

wsbk
wsbk napsal 10.01.17 v 17:22 10b.