Peugeot Trekker (2002)

Vlastník JohnyShorty
Vloženo 29.11.2016
Aktualizováno 6.12.2016

Tenhle "modrej prd" mě provázel od mých 16ti let. Od té doby jsme spolu nalítali nějakých 16 000 km, z toho dobrou polovinu ve dvou.

První dojmy - Ani si moc nepamatuji, ale vím, že jízda byla adrenalinovým zážitkem. Jezdil jsem bez papírů a každá projížďka kolem policejní kontroly znamenala stažený půlky a koukání se na druhou stranu. Je neskutečným štěstím, že mě za ty léta, než se skútr dával automaticky k Béčku, nikdo nechytil.

Doplňky na motorce - Odstraněna restrikce, válečky od Polini, pružina, variátor a pružinky do spojky od Malossi

Na to, že jde jen o 50ccm, nemůžu říct ani slovo. Neskutečný dříč. Sice mě nechal dvakrát na cestě, ale nutno dodat, že mojí vinou (minimální údržba). Nebál jsem se vyrazit ve dvou (kolem 150 kg + batožina) na výlet o délce kolem 150 km. Prostě u Peugeota skůtrový 2t motory dělat uměli. Poprvé mě nechal až po 10 000 km bez jakékoliv údržby, kdy se vysypaly ložiska na klice a podruhé asi na 15 000 km, kdy mi vyskočila rohatka startéru. Dnes na 16 000 km budu muset vyměnit zavěšení kyvky a znovu rozpůlit motor, něco v něm začíná chrastit. Jinak nemůžu mít žádné výhrady. Obzvláště jsem si vždy pochvaloval větší kola oproti jiným skůtrům. Dalo se to klopit skoro až na nášlap hlavního stojanu a tankodromy na českých silnicích byly taky o něco snesitelnější.

Milan1963
Milan1963 napsal 01.12.16 v 11:15