Honda CBF 600S (2005)

Vlastník JoseA
Vloženo 27.10.2016
Aktualizováno 27.10.2016

Motorka pro cestování. Jak jsem chtěl od prvního majitele, český původ, jako bonus od důchodce. V době koupě najeto asi 10tis km, doloženo serviskou, protokoly z STK, doklad o koupi atd... Prostě motorka ve stavu nové.

První dojmy - Jak jsem očekával už před koupí. Motorka, která neurazí ale ani ničím vyjímečným nezaujme. Splňuje ovšem jednu z mých priorit a tou je stavba motorky pro větší postavu. Není nic důležitějšího, než mít pohodlí pro delší cestování.

Motorku bych doporučil pro - Nenároční, klidní motorkáři, nevyžadující adrenalin, ale naopak pohodlné a relativně úsporné cestování.

Doplňky na motorce - Cestovní plexi štít GIVI - nejvyšší dostupný na trhu k létu 2015, hlavní stojan - originál honda, horní a boční nosiče kufrů + kufry. Slída aneb vršek tankvaku na nádrž s praktickým logem uprostřed slídy pro lepší orientaci v mapě. Bytelný zámek co odírá zadní madla a držák mobilu na řídítka, který však využívám minimálně. Na motorce jsem si zvykl využívat mapu a zvýrazňovač pro zaznačení trasy.

Plány bývají velké, jejich realizace je podstatně slabší. Motorku jsem si koupil na delší cestování. To je zatím ještě v pořádku a nakonec i toto předsevzetí naplňuju. Problém je v tom, že čas pro takové cestování je u mě dost omezen, takže dosud moje "velké cesty" spočívají v týdením vyjetí jednou za rok. I za to jsem spokojený, že motorka jen nezavazí a plní svojí funkci a přináší mi zážitky.