Aprilia RSV 1000 R (2003)

Vlastník Jindřej
Vloženo 27.9.2016
Aktualizováno 29.7.2018

Dost se mi po RSV s Amannem stýskalo a po první generaci Majle jsem se díval jako po hračce, co bych si mohl vymazlit. Tak proč to nespojit.

První dojmy - Doneslo se mi, že kolega Mileek by se snad chtěl zbavovat svého 03 eRka včetně motoru od Amanna. Tomu nešlo říct ne.

Kruh se uzavřel, ovšem na jiném konci než je běžné.
Po Faktorce 2. gen. s Amannem, kterou jsem si vyvoněl a následně nerozvážně vyměnil za Faktorku RSV4, kterou jsem stihnul tak akorát rozbít, jsem si domů dovezl tentokrát první generaci Majle, opět nejvyvoněnější verzi, tentokráte R a opět s Amannem, i když zatím jen v krabici.

Už déle jsem po první generaci RSVéčka koukal, jako po adeptovi na hezkého youngtimera. Aprilii mám moc rád, s RSV mám zkušenosti, takže krom vysněné RS250, jsem o ničem jiném ani moc neuvažoval. V merku byl samozřejmě ročník 2003 ve variantě R, jakožto (skoro) nejvymazlenější verze na kovaných O.Zetech a Öhlins podvozku, s obligátní porcí karbonu.
Spíše jsem ale jen tak procházel weby a sledoval stav trhu, bez nějakého s vážnějšího zájmu, s plánem nákupu až někdy v přístím roce, jestli vůbec.

Ale co čert něchtěl, dohmátl jsem se, že Mileek by pusti svou Majli a to včetně Amanna, což se jak každý jistě uzná, neodmítá.

Takže je doma. Už pár let nejela, je po lehkém karambolu a tudíž bude vyžadovat nějakou tu péči. Ale jak je u mě zvykem, bude jí věnováne veškerá možná snaha a taky pár financí, aby z ní zase byla ta správná Italská kočka.

Stay tuned :D

Takse nám te revize jaksi protáhla ale z Miluny už je zase kočka.
Teď jen přihlásit a můžeme vyrazit

Kreuz88
Kreuz88 napsal 30.11.17 v 22:01 10b.

Krása a nádhera

svahilec
svahilec napsal 06.10.17 v 12:14 9b.

Tak ti nevim, jestli je to hezky, ale nepochybuju, ze to bude dooooost dobry. Zezadu jsou tyhle aprilky moc pekny, jeste navic, kdyz jsou vybaveny nejakou deravou rourou.Fakt je, ze jinak nez zezadu jsem to poradne na silnici ani nevidel Devitka je adekvatrni, ne..

Mileek
Mileek napsal 25.07.17 v 09:08

Stýská se mi

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 08.10.16 v 14:41 10b.

Takové nabídce se dá jen těžko odolat. Poctivý italský Fucktory klenot.

benda13
benda13 napsal 04.10.16 v 20:43 10b.