KTM 990 SMT (2010)

Vlastník wwwweber
Vloženo 18.9.2016
Aktualizováno 18.9.2016

Střela s plochou dráhou letu. Neskutecne hrava a tahava motorka. Bude me hooodne bavit. 👍😀

První dojmy - Jede, jako strelena. Trochu nervozni rizeni, ale tlumic to spravi. Po usednuti, bylo vsechno tam kde ma byt. Pohodlna o to vic, protoze na ni je gelova sedlo. Bude mi dobrou spolecnici. 👍

Chtel jsem vyssi zdvihy. Prvni volba padla na Adventure, ale nakonec jsem zustal na silnici. Zatim jsem absolvoval par km. Diky akrapum a jejich mapam, tahne pekne odspodu. Musim si zvyknou na obligatni ostry plyn, ale to se podda. O brzdach nema cenu mluvit. Bremba brzdi luxusne a jeste se k tomu pekne davkujou. Ovladatelnost je pekne hrava, posloucha na slovo. Pod sedlo se docela vejde, coz je prijemne. Spotrebu zatim netusim a je mi to jedno. Koupil jsem si ji pro radost, ale uz ted si myslim, ze vic nez moje VTR bastit nebude.

PetrGSX-R750
PetrGSX-R750 napsal 18.03.23 v 08:25 10b.

Ahoj, zeptám se, máš nějaké zkušenosti s pneumatikami. Doporučil bys nějaký. Chystám se koupit sadu na smt a hledám nějaký rady. Díky Petr

wwwweber
wwwweber napsal 25.12.16 v 23:02

Trochu pozdě, ale přece... tak spotřeba je kolem 7,5litrů.

SMkill
SMkill napsal 18.09.16 v 22:13

Mě baští 9,5.litru na sto...tak dej pak schválně vědět,kolik to saje tobě...zajímá mě,jestli jsem takové vyhráblo a nebo je něco jinak...;oD

Petr_TA
Petr_TA napsal 18.09.16 v 08:12 10b.