Suzuki VX 800 (1992)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 13.9.2016
Aktualizováno 1.5.2020

Vloženo: 11.05.2017, Uskutečněno: 07.05.2017, Stav tachometru: 90550 km, Zhlédnuto: 47x

Jako každoročně se kousek od nás konala zahajovací jarní jízda s firmou Motozem. Loni nebyl nějak čas a tak když se to nabízelo, počasí sice všelijaké ale motorky připravené(obě) tak proč nevyjet.Dcera Sofie taky už dlouho přemlouvala že chce se mnou jet.Vyjížďka a tempo úplně v pohodě, nemám to sice moc rád ty dlouhé kolony a popojíždění a masu lidí.Jenže s "Wixi" (VX) mi to tak nějak ani neva, brumlala si tu svou rychle i pomalu a já měl velkou radost z ní, že vše funguje jak má Při příjezdu tam se představili i naši dobří kaskadéři jako ADAM SPECIAL PESCHEL a "SPORŤÁK" (sorry jméno mi vypadlo ) Suprové cca hodinové vystoupení sklidilo velký aplaus a diváci včetně nás byli pobavení i potěšení, no kluci se opravdu dobře ukázali a u některých kousků se až tajil dech jak dopadnou Však na youtube mají dost klipů i z této akce Nevím kolik bylo celkem motorek a jestli se povedlo navýšit loňský počet ale vím že my jsme dostali číselko 595 a to už je dost Cestou domů jsme se ještě parádně projeli a doma se ukázalo těch "150", vím nění to mnoho, pro mě má cenu každý ujetý kilometr a šťastný návrat domů Fotil jsem jen něco málo mobilem a klip zapůjčil z youtube jen pro čumendu a vzpomínku na akci

owenovic (12) napsal 12.05.2017 v 18:22

Pěkně ti to vyšlo .

• " Valašsko "

Letos mi na motocestování nezbývá moc času a když už tak jen cesty kolem komína, občas nějaký "offík", nebo někam na skok za kámoši.Kdo se rád vydává na moto do přírody a myslím opravdu jen tak na volno a mimo silnici, b

Vloženo: 14.09.2017
    Uskutečněno: 23.08.2017
  • Test Suzuki SV 650 abs

Dostal jsem emailem zprávu o akci s možností svézt se a vyzkoušet Suzuki SV650 abs a nemohl jsem to jen tak vynechat, moto bylo už domluvené, počasí suprové.SV je fakt parádní, starší verze jsem znal a zvědavost mi nedal

Vloženo: 05.06.2017
    Uskutečněno: 03.06.2017
  • Kolem i za komínem

Byl krásný den, teplo a volno po práci.Nic nebránilo na hezkou projížďku s ViXi a cesta byla vlastně bez směru a cíle.Nejdřív přes Opavu, dotankovat a pak se rozhodnu honilo se mi hlavou.No a nápad i cesta přišla vlastně

Vloženo: 05.06.2017
    Uskutečněno: 29.05.2017