Aprilia RS 125 (2004)

Vlastník Zuzča
Vloženo 7.8.2016
Aktualizováno 7.8.2016

RS 125 byla kamaráda R toto co mám na fotce a pak stejné značky a typu měl kamarád M na obou jsem se najezdila hodně moc km jako řidič i jako spolujezdec ale motorka od R byla katastrofálně o 70% horší co se týká poruch než motorka M

První dojmy - dojem JÉ TU CHCI , 125 a vypadá jako 250?? Jako první motorku oficiálně s papíry je pecka mít takovouhle motorku která je schopna jet i více jak 170 km/hod hlavně jiná jízda oproti klasickým motorkám jako endurka atd...

Motorku bych doporučil pro - PRO TY CO mohou platit opravy NA ÚKOR jízdy CO motorka zvládne

Doplňky na motorce - podsvícené plasty
koncovky NA ZVUK
ráfky NA kolech barevný

chtěla jsem ji kvůli vzhledu a hlavně rychlosti

PŮJČOVALA JSEM SI JI V DOBĚ KDY JSEM JEŠTĚ NEMĚLA PAPÍRY pak i v době kdy už ano.
JÍZDA SUPER NA ZÁŽITEK , DELŠÍ CESTA HRŮZA NA ZADA
s motorkou R jsme jeli ve dvou a batohem na dovolenou kdy jsme ujeli více jak 250 km za den ale moje záda odešli jak kdyby to bylo 2000 km a to jenom kvůli batohu a blbému sezení.

PROSTOR PRO OBA CESTUJÍCÍ BYCH ŘEKLA V POHODĚ , řidítka nízko nelze tedy sedět rovněji je to silnička.. Řazení více stupňové než běžně a motor dvou taktový.
KOLA úzké na výkon který je to schopno podat

VŠE PLASTY - při menším pádu ihned problém
BEZ ZAHŘÁTÍ MOTORU - rýchlé ničení motoru - drahé díly a repasy motoru

JÍZDA NA SILNICI - SUPER
POLNÍ CESTA , TERÉN NEBO MOKRO KAMÍNKY je problém špatná stabilita a při teplém dni i rychlé přehřívání motoru.

MOTORKA JE IDEÁLNÍ NA KRÁTKÉ CESTOVÁNÍ A PROJETÍ POUZE ZA ZÁŽITKEM Z JÍZDY ROZHODNĚ NE NA DLOUHÉ CESTOVÁNÍ.

PORUCHY - ČASTÉ A OPAKOVANÉ
odcházení motorů na úkor výkonu a hlavně drahá oprava a výměna dílu

MOTORKA R - dodnes ji má ale opětovně jako každým rokem stojí rozbitá v garáži ta motorka se kupovala myslím v tu dobu kolem - 60-70 000 dnes má hodnotu tak 200 - 300 000 KČ
MOTORKU BY JSEM SI URČITĚ MAXIMALNĚ KOUPILA JEN JAKO NOVOU NEBO MAX ZAJETOU JINAK STAROU NE A PO MLADÝCH LIDECH TAKÉ NE VÍM JAK JSME TO OTEVÍRALI KDE TO ŠLO

MOTORKA M - porucha motorů par krát poté kompletní výměna ale vzhledem extrémní údržbě řidiče a časté prevenci před možným problémem byla motorka v naprosto jiném stavu a funkčnosti motoru než motorka R ale ve finále cena od koupi do prodeje za dobu vlastnění 2 let byla za opravy a údržbu více jak 160 000 kde má na to člověk v 16 letech brát

libac22
libac22 napsal 07.08.16 v 16:59 10b.

Moc pěkný holky ( obě )