Aprilia SXV 550 (2008)

Vlastník .Panter.
Vloženo 5.6.2016
Aktualizováno 5.6.2016

Tohle je ostrý motard , který je boží

První dojmy - výkon krouták brzdy podvozek a váha to je prostě top

Hodě se povídá že je to drahá motorka na servis a že se tam všechno sere. stejně každý co se svezl tak byl celý odvařený. tuhle motorku bych rád viděl každý sen ve své moto garáži. boží motorka na které se vyblbnete až až. servis ? pokud se staráš vydrží moto jsem měl přes 2 roky najeto přes 12 000k zavady : baterka , těsnění pod hlavou 1 válce , přetěsnění vodní pumpy , gufera na ventilech . olej svíčky brzdovka benzín. taky se říká častý olej jo je častější ale je tam jenom 1L v celé motorce. e el. jsem neměl problém kromě jednoho a to byl ukazatel rychlosti který stále ukazoval 0km/h oprava: odpojit baterku a připojit a vše zase fungovalo. Přední brzda Berringer s radiální pumpu a třmenem FTE a kotoučem 320 mm je brutální. podvozek byl super ale nepodařilo se mi odladit předek. Docela by se hodil i tlumič řízení tak jsem tahal kolem vesnic tak mi to ve vyšších rychlostech docela lítalo jak se odlepilo přední kolo. dojezd motorky byl docela na kkt 8l nádrž větší výlety znamenali mapovaní trasy podle benzínek ne na jednu nádrž jsem ujel minimálně 50 km a max 120 km a z toho mi jednou benzín došel asi 1km před domovem . docela pekelný 5.5´´ ráfek s 180 gumou v základu. nejvíce jsem ocenil ovladatelnost brzdy váhu a výkon jenom ten podvozek mohl být trošičku lepší. Zvuk to se ani nedá popsat masakr . motor se vytáčel nehorázně rychle krátké rychlostí a pření kolo pořád ve vzduchu , trošičku mi tam chyběla 6 rych. st. na ty delší rovinky ale je to přece ostrá závodní motorka. super motorka super chvíle a jiná se ji nevyrovná. docela mám strach že tak hravou motorku už nenajdu no uvidíme co zase bude. hodnocení 90% a místo v moto garáži

Rostis47
Rostis47 napsal 13.04.18 v 10:56 10b.

Taky mám sxv 5.5 ale to postarší .. Super číst tvoje dojmy atd.. Super vymazlená motorka