Yamaha YZF 1000R Thunderace (1998)

Vlastník Atari88
Vloženo 17.5.2016
Aktualizováno 11.4.2018

Stará klasika, litrový mastodont, který i ve svém věku vypadá a jede pořád na jedničku.

Honda CBR 1100XX Blackbird: Naskytla se možnost koupit Yamahu od velice spolehlivého zdroje
Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa: je hnusná :-D

První dojmy - Trochu sportovnější posez, než mi vyhovuje, ale zvykáme si na sebe. Je to parník, ale má dostatek výkonu i krouťáku a zatáček se rozhodně nebojí. Skládá se do nich trošku těžkopádně, ale není to na škodu.

Doplňky na motorce - Možnost manuálního spuštění sahary, laděný výfuk Scorpion

Motocykl se u mě ocitl poměrně náhodou, kdy jsem se od kamarádky dozvěděl o prodeji. Chvíli přemýšlení to dalo, jestli ano nebo ne. Po obdržení fotek a debatě s původním majitelem jsem se dohodli a bylo vyřešeno.

Najeto spolu zatím moc nemáme, ale něco málo na první ohodnocení přecijen ano. Jízdu si užívám, motor táhne krásně plynule, výkonu má dostatek, alespoň mi zatím nechyběl. Podvozkově mu nemám co vytknout, drží stopu krásně. Na brzdách je zatím limitován, předek nebrzdí tak, jak by se mi líbilo, ale po výměně brzdové kapaliny a odvzdušnění bude hned veseleji. Ovládá se příjemně, jen je v zatáčkách trošku těžkopádná.

Zatím vše co k ní napíšu. Jak budou přibývat kilometry, přibude i popis.

Kilometrů z důvodu nedostatku času moc nepřibylo a z toho důvodu si motorka našla nového pána .

Jarky
Jarky napsal 20.05.16 v 15:37 10b.

no konečně ses dočkal 10b hodně km bez problémů a už se těším na společnou jízdu

TC-Def
TC-Def napsal 17.05.16 v 22:21 10b.

Pěkna mašina ;)