Simson S 51 Elektronik (1987)

Vlastník kuburak
Vloženo 1.4.2016
Aktualizováno 1.4.2016

Myslim, že ne jeden motorkář na týhle motorce začínal a nebo teprve bude začínat.
Levný držák, řve to, jede to, kouří to a smrdí to.

První dojmy - Mo je první motorka, učil jsem se rozjezdy, řazení a všechno okolo. Proto budou první dojmy zkreslené. Prostě první motorka byla je a bude vždycky srdeční záležitost a naprosto úžasná.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny co chtějí zavzpomínat a nebo pro všechny co si chtějí zablbnout a tak na vození po vesnici pro rohlíky do jednoty.

Motorku jsem dostal jako dárek k 15 narozeninám. Táta jí tenkrát sehnal od kolegy z práce za 3000kč. Bylo to naprosto úžasný, moje první motorka!!! Hned jsme s tátou vyrazili na polňačku za barák abych se všechno naučil a připravil se na autoškolu kterou jsem měl v 16ti dělat. Ani přísný zákaz mi čas od času nezabránil Símáka vzít a jít se projet sám na polňačku. Naštěstí na to tenkrát nikdo nepřišel.

O jízdních vlastnostech si myslím, že není ani potřeba moc mluvit. Mnoho lidí je zná a zbytek si je určitě dokáže domyslet. Musím ale ať jsem sebe větší Jawamil poníženě napsat že Simson dá každýmu Mustangovi nebo Pionýrovi na prdel.

Když na ní teď vzpomínám říkám si jak to pro mně tenkrát byla úžasná motorka jela sotva sedmde ale bylo to skvělý! Dlouho jsem (jako káždý v mém věku) vysedával v garáži a vymejšlel různé nápady jak motorku vylepšit, od novýho nástřiku blatníků a výbrusem konče.

Po dokončení řidičáku jsem se začal poohlížet po nějaké stopětadváce a Simson musel jít abych mohl poskládat peníze z brigády a ze Simálka.

Pro motorku si přijel Němec, dva simsony už měl hozené na valníku a zbývalu mu tam místo už jen na toho mého. Ani se na motorce nesvezl a Simálek až byl na valníku. Němec nám složil 7000 na stůl, přidal nám 500kaček na přepis usmál se a odjel.