Suzuki GSF 600S Bandit (2003)

Vlastník Krenda
Vloženo 20.3.2016
Aktualizováno 20.3.2016

Moje druhá motorka a naprostá spokojenost. Díky plnému výkonu 57 kW naprosto dostačující na svižné svezení v 18 letech (papírově 25 kW).

Honda CBR 600F Sport: Vyšší cena oproti Banditu

První dojmy - První dojmy z jízdy byly ohromné do té doby jsem jezdil pouze na CBR 125 a parkrát zkusil Hondu NSR 125, která byla o něco svižnější. Pohodlná motorka, ale hmonost vyšší navíc při jízdě ve dvou to chtělo chytit grif. Rychle jsme si na sebe zvykli. V zatáčkách chtělo být trochu obezřetnější s ohledem na hmonost tak i použitý rám. Je to prostě cesťák.

Doplňky na motorce - Laďěný výfuk - Leo Vince, zadní blatníček v barvě motocyklu, zadní kufr

Bandit to je pojem pro cestovní a hlavně pohodovou motorku, které se prodalo nespočet kusů po celém světě. Líbil se mi pohodlné sedlo a to i moji spolujezdkyni dále pak zpracování motorky tak i motoru čtyřválec vzduchem chlazený. Na motorce jsem si užíval laděného výfuku od Leo Vince v karbonu, který měl nadhenrý zvůk. Brzdy byly dostačující i v rizikových situacích (náhlé dobržďování na přechodě a podobně). Poruchy během třech sezón - žádné. Pouze měněny spotřební zboží pneu, řetěz.
Můžu jen doporučit !

Poměr cena výkon top. Motorka se mi podařila prodat po třech letech o 7 tisíc Kč víc. Koupil jsem ji na konci října za parádní peníze, protože pán ji potřeboval rychle prodat (odešel mu kotel).