Yamaha XT 600 E (2000)

Vlastník kubal
Vloženo 17.3.2016
Aktualizováno 19.11.2019

Vloženo: 04.04.2016, Uskutečněno: 04.04.2016, Stav tachometru: 26400 km, Zhlédnuto: 76x

Jelikož na trhu pro XT 600E patrně neexistuje nějaký cenově přijetelný, FUNKČNÍ padací rám, tak jsem se uchýlil k homemade verzi. Zkrátka několik naohýbaných a vzájemně posvařovaných trubek. Přiznávám, že může působit malinko humpolácky, ale děravými plechy (nebyl to můj nápad) jsme přidali trochu té zajímavosti. Otvory ladí k originálním dírám na krytu pod motor, ale o tom jindy. Osobně se mi líbí a zajisté bude i funkční, snad ochrání plasty na nádrži, při případném pádu. Každopádně bez osvědčené spolupráce s tátou bych to pravděpodobně nedal.

• Čalounění sedadla

Během zimní (ne)sezóny jsem se rozhodl, že se postarám o lavici, která už měla ty nejlepší dny dávno za sebou. Na původním potahu jsem se při zatažení za plyn dost klouzal směrem vzad a ve “švu” se mi udělala asi 7centim

Typ: Oprava
    Vloženo: 06.03.2019
    Uskutečněno: 06.03.2019
  • Výměna blinkrů

Už byl třeba menší facelift. Ten kdo ví, jak vypadají tovární směrovky u XT 600 E, tak mi dá za pravdu (origo blinkry možno vidět na předchozích fotkách motorky). Nicméně cesta ke kýženému vylsledku nebyla tak jednod

Vloženo: 16.01.2019
    Uskutečněno: 16.01.2019
  • Podsvícení budíků

Jednou jsem se zamyslel nad tím, jak by to asi vypadalo ve tmě, kdybych změnil barvu podsvícení, vždyť u aut je to celkem běžná věc... :-) Vymontoval jsem budíky a doma jsem měl k dispozici několik barev žárovek a t

Vloženo: 16.01.2019
    Uskutečněno: 20.08.2016