Yamaha FZ6 Fazer (2005)

Vlastník kubik85
Vloženo 17.3.2016
Aktualizováno 28.12.2016

Fazer j ideální motorka jak do města tak i na nějaký delší výlet, kde rozhodně nebudete trpět.

Motorka koupena od lz-moto - Doporučuji, vše v pořádku a i po pozdější reklamaci bylo vše vyřešeno

Honda CB 600F Hornet: fazer je prostě za mne hezčí

První dojmy - Byla to moje první silniční motorka, před tím jsem jezdil na enduru, takže velký respekt ale po pár km jsem se s ní dokonale zžil. Jde krásně a ochotně do zatáček. Byla tedy na KO pneu, tak jsem jel opatrně a neriskoval jsem, že mě něčím překvapí

Motorku bych doporučil pro - Fazer je ideální a taková poslušná motorka pro začátečníky jako jsem já a proto jsem se svým výběrem spokojený.

Po ježdění na enduru, jsem chtěl změnu. Rozhodoval jsem se mezi Hornetem a Fazerem a když jsem ho viděl, tak to byla láska na první pohled.
Zkušenosti s Fazerem jsou zatím jen pozitivní. V nízkých otáčkách je to celkem tedy lenoch ale na klidnou tichou jízdu a kochání se je to ideální motorka. Od cca 7-8 tis to má krásný zvuk i zátah je celkem solidní.
Brzdy jsou také příjemné a při razantnějším brzděním fungují skvěle a nijak se nekouše přední kolo. Zadní skoro nepoužívám a je průměrná jako na každé motorce.
Podvozek je myslím ideálně nastaven a neměl jsem žádný problém ani s horší kvalitou našich silnic.
Tuto zimu, jsen nechal udělat velký servis. včetně rozvodů i když to ještě nebylo třeba, tak pro svůj pocit jsem nechal vše vyměnit a připravit na sezónu aby mi něco nepřekvapilo na cestě. Cena náhradních dílu je myslím průměrná ale hlavně dostupná. Nemusí se na nic čekat týden a pod jako je to např u Aprilie.
Motorku nejčastěji používám na ježdění do práce po městě a i na výlety po ČR. Letos se chystám na mou první dovolenou do Rakouska. Tak jsem zvědav, jak na motorku vše naložím a jak bude potom ovladatelná.

findejs1310
findejs1310 napsal 28.12.16 v 15:45

Fároš je super máša
Ať vám to spolu klape

Decathlon
Decathlon napsal 17.03.16 v 20:23 10b.

Ať slouží!